Ökoloogilised puhastusvahendid – kellele ja miks?

Kõigile on tuntud ütlus, et inimene on see, mida ta sööb. Ilmselt nõustute ka sellega, et inimene on see, kuidas ta elab. Meie tervis sõltub ju sellest, millises keskkonnas me elame. Inimesed ei mõtle sellele, et toitumine, eluviis ja elukeskkond ei ole tavalised asjad, vaid esmatähtsad, omavahel seotud ja üksteisest sõltuvad. Just nendest sõltuvad kogu pere tervis ja eluiga.

Inimese tervise aluseks on õige toitumine, tervislik eluviis ja ohutu elukeskkond

Kas on erinevust väljendite “tervise parandamine” ja “pika eluea saavutamine” vahel?
Tervise parandamine – on lühiajaline, hetkeline tegevus. Paljud parandavad oma tervist ja kogu elu hiljem rikuvad seda jälle.
Pika eluea saavutamine – on strateegiline eesmärk, mille saavutamiseks on tugev tervis iseenesest mõistetav.

Tervislik eluviis, tasakaalustatud toitumine, puhas vesi ja ökoloogiliselt puhas kodu, milles elate, on selle eeldusteks.

Kas kodus on võimalik saavutada mitte ainult visuaalne, vaid ka ökoloogiline puhtus?
Coral Club on just sellel eesmärgil loonud Alive kollektsiooni, milles on kasutatud uusimaid tehnoloogiaid, mis tagavad puhastus-ja pesuvahendite maksimaalse ohutuse.

Ökoloogilised Alive tooted on loodud just nendele, kes ei soovi oma tervist ja ümbritsevat keskkonda ohustada agressiivse olmekeemia tõttu.

Efektiivsus loodusest – “Roheline kodukeemia”

Kõigis Alive toodetes on vajalikus koguses säilinud olulised bioaktiivsed ained, mida leidub taimedes ja millel on pesev toime. Alive tooted ei sisalda ohtlikke mürgiseid aineid nagu naftasaadused, boraadid, fosfaadid, fosfonaadid, optilised valgendajad, kunstlikud lõhna- ja värvained. Alive koostises on ainult pehmed ökoloogilised tensiidid, orgaanilised happed, leelised ning tsitruseliste ja taimede naturaalsed eeterlikud õlid.

Kvaliteetne koristus ja säästlik hooldus

Alive toodetel on ökotoodete kohta erakordselt suur efektiivsus igasuguse visa mustuse eemaldamisel, kaasa arvatud loomsed ja taimsed rasvad, pori, õliplekid, katlakivi jne. Tooted sobivad igasugustele pindadele, ei ole abrasiivsed, ei sisalda lahusteid, ei vaja mahapesemist ning toimivad antistaatiliselt.

Biolagunevus

Kõik Alive tooted lagunevad võimalikult lühikese aja jooksul neutraalseteks anorgaanilisteks ühenditeks, mis on inimesele ja keskkonnale kahjutud.

Ultrakontsentraadid

Kõik Alive tooted on vedelad või pulbritaolised granuleeritud kontsentraadid. Neid jätkub pikaks ajaks, mis säästab oluliselt raha ja aega.

Hüpoallergilisus

Tooted on loodud spetsiaalselt neile, kellel esinevad allergiad, astma või ülitundlikkus olmekeemia koostisainete suhtes. Tooted ei põhjusta hingamisteede ega naha ärritust ning ei kuivata käte nahka.

Ohutu kanalisatsioonile ja septikutele

Kõik Alive tooted ei sisalda keemiliselt agressiivseid aineid ning on seetõttu täiesti ohutud kanalisatsioonile ja maamajades ning suvilates kasutatavatele septikutele.

Kõrgtehnoloogiline tootmine

Tootmist iseloomustab tehnoloogilisus, ökoloogilisus ja ohutus. See hõlmab uusimaid energiasäästlikke seadmeid, innovaatilisi tehnoloogiaid, minimaalseid jäätmeid, ranget kontrolli kõikides etappides ja pidevat tööd koostiste ning tootmisprotsesside täiendamise alal.

Loe täpsemalt lisa toodete ja tehnoloogia ning koostise kohta siit:
https://tervisesaladused.ee/alive-sari-puhas-kodu/alive-okoloogiliselt-puhas-kodu-tervist-kahjustamata/

Kasutajate jagatud kogemusi Alive toodetega:
– Luule Pakkas soovitab olla loominguline mustuse eemaldamisel
– Maie Toometi kogemused Alive toodetega
– Alevtina Gordeeva kogemus Alive’iga – sain valgeks ka need köögirätikud, mida ma kavatsesin plekkide tõttu juba ära visata

Valmistatud Prantsusmaal.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/2907653.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/