Coral Boswellia – põletikuliste liigeste korral

Coral Boswellia aitab:

– vähendada põletikulisi protsesse liigestes, lihastes ja kõhres;
– ennetada luu- ja lihaskoes degeneratiivsete protsesside teket;
– parandada lihaste vereringet;
– leevendada ebameeldivat teravat valutunnet ja jäikust liigestes.

Coral Boswellia toetab kompleksselt tugi- ja liikumiselundkonda. Toote aluspõhjaks on viirukipuu ekstrakt, mis tänu bosvellhapete sisaldusele vähendab eelkõige põletikuprotsesse, aitab parandada lihaskoe vereringet ja tugevdada kõhre struktuuri.

Salai guggai, shallaki ehk india viirukipuu või Frankincense

Nii nimetatakse idamaades mürripuuliste sugukonda kuuluvaid madalaid puid, mis kasvavad india mägirajoonides. Kõigi selle puu liikide hulgas hinnatakse kõige kõrgemalt troopilist india viirukipuud (Boswellia serrata), mille eurooplased india viirukiks (Indian Frankincense) nimetasid. Viirukipuu iseloomulikuks omaduseks on aromaatne vaik, mis sisaldab legendaarseid boswelliinhappeid. Pole ime, et hindud nimetavad viirukipuud “põletikuga võitlejaks”.

Kõigi viirukipuus sisalduvate kasulike ainete hulgas (eeterlikud õlid kamper ja pineen, samuti kummiaraabik ja palmitiinhape) on kõige väärtuslikumad boswelliinhapped, sest neil on põletikuvastased omadused.

Boswellial on põletikuvastased omadused

India teadlased on uuringutega tõestanud, et viirukipuu ekstrakti tarvitamine vähendab reumaatilise artriidi põdejatel tõhusalt turseid ja valu. Ekstrakti toimemehhanism sarnaneb mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite toimele, kuid ei põhjusta viimastele omaseid kõrvalnähtusid. Boswelliinhapete toime luustikule ja lihaskonnale seisneb selles, et need happed blokeerivad tõhusalt hormoonitaoliste ainete leukotrieenide sünteesimist, mis on ühed peamised selgroo, liigeste, ligandite, sidekoe ja liigesevedeliku põletikufaktorid. Samuti takistavad need valgete vereliblede ehk leukotsüütide tungimist kõhre ja liigesevedeliku sisse, alandades sellega põletikureaktsioone ja vähendades vahetult liigesekõhre kahjustusi.

Boswelliinhapete mõju

Viirukipuud hinnatakse, kuna sellel on kõhrele ja luukoele tugevdav mõju. Boswelliinhapped takistavad spetsiaalsete kõhre lagundavate fermentide tootmist, vähendavad kõhrkoe struktuursete elementide, nagu hüdroksüproliini, heksosamiini ja uroonhappe uriiniga väljutamist ning aeglustavad sellega kõhre hävimist ja kiirendavad selle taastumist. See taim mõjub vahetult valu vähendavalt ja turseid alandavalt.

Boswelliinhapetel on ka muid tervistavaid omadusi. Need parandavad põletikulistes liigesekudedes mikrovereringet, aitavad kahjustatud veresooni tugevdada ja taastada ning soodustavad vere ja toitainete juurdepääsu vigastuskohtadele. Boswelliinhape parandab lihaskudede varustamist toitainetega, mis omakorda kiirendab nende taastumist.

Boswellia ehk viirukipuult saadav ekstrakt ja oks õiega

Koostis:

– india viirukipuu (Boswellia serrata) 15:1 ekstrakt 400 mg

90 kapslit purgis

Kasutamine:
1 kapsel 3 korda päevas söögikorra ajal. 

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Coral Boswellia

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
FlexiCor tugi- ja liikumisaparaadi töö taastamiseks
B-Luron – taastab liigesevedeliku kogu kehas
Promarine Collagen Peptides – kergesti omastuv kollageen