Yummy vits – vitamiinid, mida lapsed armastavad!

Toode sisaldab kõiki vitamiine ja mineraale, mis on vajalikud lapse tervise hoidmiseks. Aitab normaliseerida vitamiini-mineraali tasakaalu organismis. Arvestades, et lapsed ei söö hea meelega juur- ja puuvilju, on täheldatud paljude toitainete defitsiiti, mida on vaja kindlasti täiendada. Jood ja koliin, mida sisaldab Yummy Vits, mõjuvad positiivselt lapse intellektuaalsele arengule, parandavad keskendumist ja tähelepanuvõimet, vitamiinid ja mineraalid aitavad immuunsuse tugevdamist. Vitamiini kompleks on eriti vajalik aktiivse kasvu perioodil: aitab luu-lihase süsteemi ehitusel, aitab kiiresti taastada jõudu, stabiliseerida emotsionaalset fooni, kompenseerida üksluise või vale toitumise korral kasulikke toitainete puudust  (näiteks kiirtoidu ja maiustuste tarbimisel).

Yummy Vits laste multivitamiini eelised

Yummi Vits – see on uue põlvkonna vitamiini-mineraali kompleks, mis on toodetud ConCordixi innovaatilise tehnoloogia põhjal, annab võimaluse panna kokku vitamiinid ja aktiivsed ained nii vees lahustuvad kui ka õlis. Kliinilised uuringud tõendavad, et sellise koostisvormiga vitamiinid imenduvad paremini ja kiiremini võrreldes tavalise želatiini kapsliga.

Närimispastillid Yummi Vits meenutavad maitselt ja tekstuurilt marmelaadi, seal juures sisaldamata suhkrut. Magusa maitse tagab ksülitool, mis samaaegselt kaitseb hambaemaili kaariese eest. Kõik aroomid Yummi Vitsi koostises on naturaalsed.

Koostisosad ja nende roll organismi tervise hoidmisel

Vitamiin A

Orgaaniline ühend, mis osaleb organismi paljudes protsessides, aidates kindlustada organite ja süsteemide normaalset funktsioneerimist. A-vitamiin mõjub hästi nägemisele: asjata ei ole keedumaks Vitamiin A põhiallikaks – vanasti kasutati ainena ööpimeduse vastu. Vitamiin A on tähtis ka valgustundlikkuse jaoks, ta osaleb ka nägemispigmendi sünteesimisel. Vitamiin A on vajalik immuunsüsteemi toimimise jaoks ning võitluses infektsioonidega. Aitab kaitsta külmetuste, gripi, respiratoorsete infektsioonide ning viiruste ja seedetrakti ning kuseteede infektsioonide eest.

Vitamiin D3

Peamine D3 funktsioon on kaltsiumi ja fosfaatide metabolism, nii et ta otseselt mõjub luude ja hammaste seisundile. Samas, vitamiin D on vajalik immuunsüsteemi normaalsele funktsioneerimisele.

Vitamiin E (d-a-tokoferool)

Aitab kaitsta närvi- ja veresoonkonna süsteemi, lihaskudesid ning silmade võrkkesta. E-vitamiin tõstab füüsilist aktiivsust: ladestudes lihastes, kogub glükogeeni – üks põhilistest energiaallikatest. Tokoferool on eriti tähtis lastele, kuna osaleb organismi rakkude loomisel ning uuendamisel. Vitamiin E mõjub hästi nahale: hoiab ära ärrituse ning kuivuse, mõjub profülaktiliselt ja leevendab põletikkulist protsessi.

Vitamiin B6 (pürodoksiini hüdrokloriid)

Mõjutab küllastamata rasvhapete omastamist, on vajalik organismi rakkude sünteesi jaoks. Võitleb põletikuliste protsessidega, parandab juuste ja naha seisundit (mis on eriti tähtis noortele, kes tihti kannatavad akne ja muude löövete all). Koostoimes kaltsiumiga, B6-ga kindlustab lihaste normaalset tööd ning lõõgastumist, mõjub positiivselt südame- ja kesknärvisüsteemi seisundile.

Foolhape (folaat)

Eriti tähtis organismi aktiivse kasvu perioodil, kuna vitamiin B9 sünteesib ja hoiab normaalses seisundis uusi rakke. B9 puudumisel kannatab eelkõige luuüdi – kõige tähtsam vereloome organ, kes vastutab rakkude pooldumise eest. Lastele on foolhape tähtis, vältimaks kehvveresust – punaste vereliblede puudust.

Vitamiin B12

Väga tähtis normaalse kasvu ja arengu jaoks. Ta aitab tasakaalustada kesknärvisüsteemi, kompleksina joodi ja koliiniga töötab B12 selleks, et laps oleks püsivam ning tasakaalukam. B12 osaleb rasvhapete metabolismis ning mieliini – närvikudede pealiskihi – sünteesis.

Pantoteenhape 

Esmalt tähtis neerupealsete hormoonide sünteesis ja kesk-närvisüsteemi töös. Ta osaleb ainete sünteesis, millised on vajalikud närvisüsteemi, neurotransmitterite, mediaatorite ning hormoonide normaalse funktsioneerimise jaoks. Tulemuseks stabiliseerub närvisüsteem, mis on eriti aktuaalne laste ja noorukite puhul.

Jood 

Aitab kindlustada endokriinsüsteemi normaalset funktsioneerimist, eriti kilpnäärme oma. Jood kuulub kilpnäärme hormoonide – türoksiini ja triiodotironiini –  koostisse. Nende hormoonide puudulik tootmine toob kaasa laste aju arengu aeglustumise, lõpuks võivad aga tekkida probleemid lapse intellektuaalse arenguga ning muude haigustega. Lisaks sellele takistab jood viiruste ja bakterite sattumist organismi, on profülaktikaks maohaavandi ning gastriidi puhul, aga ka kaariese korral.

Seleen

Vajalik raua ja joodi imendumiseks organismis. Seleen aitab koordineerida erinevate kehasüsteemide ning funktsioonide toimimist, seal hulgas – fermentide ja hormoonide tootmist. 85% kogu energia tootmisest rakkudes toimub tänu seleeni olemasolule. Seleeni defitsiidi puhul tuleb krooniline väsimus ja märgatavalt halveneb kõikide organite töö – nii täiskasvanutel kui ka lastel.’on vajalik organismile raua ja joodi imendumisele organismis. Seleen aitab koordineerida erinevate kehasüsteemide ning funktsioonide toimimist, seal hulgas – fermentide ja hormoonide tootmist. 85% kogu energia tootmisest rakkudes toimub tänu seleeni olemasolule. Seleeni defitsiidi puhul tuleb krooniline väsimus ja märgatavalt halveneb kõikide organite töö – nii täiskasvanutel kui ka lastel.

Koliin 

Mängib olulist rolli närvisüsteemi normaalses funktsioneerimises. Koliin kaitseb närvirakke kahjustumise eest, säilitades nende mieliini kihti. Koliini olemasolu organismis mõjub hästi sellistele psüühilistele protsessidele nagu mälu, tähelepanu, keskendumisevõime. Tulemuseks laps muutub püsivamaks.

Koostis:

Vitamiin D3,
– E-vitamiin,
vitamiin B6,
– foolhape ehk vitamiin B9,
vitamiin B12,
– pantoteenhape ehk vitamiin B5,
– jood,
seleen,
– koliin ehk B4,
– naturaalne aroom (apelsini/sidruni mahl),
– ksülitool ehk looduslik magustaja.

Toodetud: Norras

Kasutamine: 1 närimispastill päevas.

Pakend (2 lehte, kummaski 15 närimispastilli, kokku 30 tk)

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Yummy Vits

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6452387.html

Lisainfot toote ja ostmise kohta küsi siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Apelsinimaitseline Omega 3 lastele
Papaia – maitseb ka lastele ja neile väga sobilik
Prenatal +