GMP @ Coral Club


Coral Club on maailmas tuntud kui ülimalt tõhusate ja eriliste looduslike toidulisandite valmistaja ja turustaja. Tooted on valminud koostöös Kanada, Ameerika, Jaapani, Korea ja Saksamaa teadlastega.

Valdavas osas toimub tootmine Kanadas, pakendamine aga peamiselt USA-s. Iga aastaga lisandub aga ettevõtte tootevalikusse aina enam väga erilisi, tehnoloogilisi tippsaavutusi erinevatelt oma ala ekspert-tootjatelt üle maailma. Coral Club’i tootearendustiim valib oma sortimenti tõesti vaid parimatest parimaid tooteid arendajatelt, kelle kvaliteedistandardid on sama kõrged.

Kasutatakse vanu, erinevate rahvuste pärimuskultuuris kasutusel olevaid ravimtaimi ja nendest valmistatud segusid, mis on tõhusad ja kiirelt toimivad ning on aidanud miljoneid inimesi üle maailma. Viiruste vastu võitlemises on eriti kuulsad ja efektiivsed Sipelgapuu koore e. Pau D’Arco erinevad segud, kolloidhõbe – Silver Max, Cats Claw e. Kassiküüs, korallivesi Coral Mine jne.

KUIDAS TEAD, ET TOIDULISANDID ON TÕESTI KVALITEETSED?

Selleks on olemas GMP sertifikaat – Koralliklubi tooted on varustatud just selle sama GMP sertifikaadiga.

Toidulisandeid tarbides soovime, et nad omaksid teatavat mõju meie organismile ja seepärast tuleb kindlasti jälgida, et need ka tõepoolest sisaldaksid kõiki lubatud aineid. See ongi muuhulgas tagatud GMP sertifikaadiga – et tooted toimivad ja töötavad nii, nagu lubatud.

Sertifikaat väljastatakse vaid tootjatele, kes tegutsevad kooskõlas nn hea tootmistava (inglise k Good Manufacturing Practice, GMP) põhimõtetega. Nii tagatakse, et toidulisandi tootmisprotsess ja turustamine tervikuna on kontrolli all: seda alates toormaterjalide kasutamisest kuni lõpptoote valmimiseni.

Töö valmistoote kvaliteedi kallal algab juba enne tooraine kasutusele võttu tehases. Nimelt hõlmab see täisväärtuslike ja farmakoloogiliselt tõhusate ainete valimist, mis pärinevad enamasti tunnustatud tootjate taimeekstraktidest. Ekstrakte katsetatakse laboris, kus tehakse kindlaks, kas nende toime vastab lõpptoote pakendil või toidulisandi infolehel toodule. Toidulisandite tootmist jälgitakse sama hoolikalt kui ravimite valmistamist, mis on farmaatsiaspetsialistide ehk hea tootmistava inspektorite pideva järelevalve all. GMP sertifikaat on dokument, mis kinnitab, et selle pälvinud ettevõte vastab tootmisprotsessi ja toote kontrollimise kohta kehtestatud rangetele nõuetele.

VALIK ON SINU!

Oleme meeleldi sulle abiks, kirjuta meile – tervisesaladused@gmail.com

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/