Miks öeldakse, et spirulina on “tuleviku toit”?

Sinivetikat Spirulina võib looduses leida Aafrika ja Kesk-Ameerika troopilistes riikides, kuid tänapäeval leidub teda vaid kolmes kohas – Texcoco järves Lõuna-Ameerikas, Aafrikas Tšaadi järves ja Hiinas Qinghai järves. Asteegid teadsid selle kasulikest omadustest, nad tarbisid seda aktiivselt oma füüsilise jõu täiendamiseks. Miks nimetatakse seda veetaime aga “supertoiduks” ja ka “tuleviku toiduks”?

Spirulina väärtuslikeim koostis

Nimi “Spirulina” pärineb ladinakeelsest sõnast, mis tähendab “pisike spiraal”. Sellel tsüanobakterite perekonnast pärit vetikal on ainulaadne biokeemiline koostis: see koosneb 60% ulatuses valkudest. Seda on 2 korda rohkem kui lihas. Valgusisalduselt ületab taim isegi ube, kikerherneid ja läätsi. Spirulina sisaldab ka Omega-3 polüküllastumata rasvhappeid, samuti B-vitamiine, rauda, ​​magneesiumi, naatriumi ja vaske. Tänu oma väärtuslikule koostisele võib Spirulina avaldada mõju kolesteroolitasemele, parandada ainevahetust, aidata kontrollida kehakaalu, tõsta füüsilist vastupidavust. Spirulina on ka antioksüdantide allikas, mis kaitsevad keha oksüdatiivse protsessi eest, mis viib enneaegse vananemiseni ja vanusega seotud haigusteni.

Premium Spirulina: tervise ja harmoonia saladus

Meie toode “Premium Spirulina” on 100% Spirulina, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhastes tingimustes kõrgmäestiku vees loomuliku valguse all. Ettevõte Far East MicroAlgae on spirulina ja klorella toodetega tegelenud üle 40 aasta, alustades nende kasvatamisest. Õrnad tooraine töötlemise tehnoloogiad võimaldavad säilitada ja eraldada vetikatest maksimaalselt kasulikke aineid ning toota tablette ilma abiaineid kasutamata. Iga tablett sisaldab 500 mg puhast spirulinat ilma lisanditeta.

Algselt ilmunud siin.

Tootja Far East Microalgae (Taiwan).

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Premium Spirulina

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Uus toode Premium Spirulina – oma klassi tipp!
Klorella – palju valku ning muid toitaineid
Choco Spirulina Bar – toitev vahepala
Super Spirulina Bar makadaamiapähklitega
Super Chlorella Bar – mõnusalt pähkline toorbatoon
Lutsern ehk Alfalfa – vitamiinid, haavandite tervendamine