O!Мega-3 TG – asendamatud rasvhapped

Asendamatud oomega-3 polüküllastumata rasvhapped taastatud diglütseriidvormis. See vorm on looduslähedane, kuid paistab silma oomega-3 kõrge kontsentratsiooni poolest.
O!Mega-3 TG aitab teil järgida tervislikku eluviisi!

Uue toote O!Mega-3 TG eelised võrreldes eelmisega:

  • 360 mg EPA ja 240 mg DHA 1 kapslis
  • Taastatud diglütseriidvorm
  • DHA ja EPA toetavad südame normaalset talitlust
  • DHA toetab normaalset nägemist ja ajutegevust
  • Kõrgpuhastatud, vabalt püütud anšoovise, sardiini, skumbria ja tuunikala kalaõli

Oomega-3 polüküllastumata rasvhapete taastatud diglütseriidvorm on struktuurilt loodusliku sarnane ning seetõttu organismile kiiresti ja kergesti omastatav. Toote kõrge kvaliteedi tagab kalaõli puhastamise ökoloogiline tehnoloogia Flutex, mis võimaldab saavutada polüküllastumata oomega-3 rasvhapete kontsentratsiooni 65%.

Oomega-3 rasvhapetel on oluline roll haiguste profülaktikas:

– veresoonte ateroskleroos ja tromboos;
– südame isheemiatõbi, stenokardia, infarkt;
– arteriaalne hüpertensioon;
– südame rütmihäired;
– organismi immuunsüsteemi seisundi häirumine.

Teadlased on ammu kindlaks teinud, et merekalade õli kasutamine vähendab ateroskleroosi ja südamehaiguste riski. Kalaõli sisaldab küllastumata rasvhappeid oomega-3, mis kuuluvad asendamatute rasvhapete hulka. Neid happeid ei sünteesita inimorganismis ja on äärmiselt oluline saada neid iga päev toiduga – piisavas koguses ja tasakaalustatud koostisega.

Teadusuuringute andmetel on meie toiduratsioonis peaaegu 80% juhtudel polüküllastumata rasvhapete oomega-3 puudus. Suurendades kalaõli tarbimist, võib maksimaalselt vähendada südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise riski. On tõestatud, et kolesterooli sisaldus (ateroskleroosi tekke peasüüdlane) kalaõli tarvitavate inimeste veres püsib madalal tasemel, sest polüküllastumata rasvhapped, sattudes organismi, konkureerivad kolesterooliga, tõrjudes seda vereringest välja.

O!Mega-3 TG sisaldab looduslikku merekalade õli, mis on oomega-3 rasvhapete rikkalik allikas, samuti ka E-vitamiini, millel on oluline roll ateroskleroosi ja sellega seotud südamehaiguste profülaktikas. Läbiviidud uuringud on näidanud, et polüküllastumata rasvhapete oomega-3 sisaldus bioaktiivses toidulisandis O!Mega-3 TG moodustab enam kui 60% kõikidest rasvhapetest. Toode vastab kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, on põhjalikult puhastatud ja sellel puudub spetsiifiline kalalõhn ja -maitse. Lisaks on tänapäevaste kalaõli töötlemismeetodite kasutamine (kapslite mikrohermetiseerimine) parim viis kaitsta Oomega-3 polüküllastumata rasvhappeid oksüdatsiooni ja nende kasulike omaduste hävimise eest.

Polüküllastumata rasvhapete põhifunktsiooniks on nende osalemine rakumembraanide fosfolipiidide moodustamisel ja koehormoonide eikosanoidide sünteesil, mis reguleerivad rakkude ja kudede funktsioone, sealhulgas põletikureaktsioone, trombotsüütide, leukotsüütide ja erütrotsüütide funktsioneerimist, veresoonte ahenemist ja laienemist.

Polüküllastumata rasvhapped oomega-3 hoiavad ära endoteeli kahjustumise, on immuunsüsteemi, närvisüsteemi ja südame-veresoonkonna rakkude ja silma võrkkesta struktuurilised komponendid, osalevad nende moodustamisel ja tagavad nende optimaalse funktsioneerimise.

DHA (dokosaheksaeenhape) ja EPA (eikosapentaeenhape)

Külmavee merekalade kalaõli on looduslik ja pea ainus väärtuslike oomega-3 polüküllastumata rasvhapete EPA ja DHA allikas. Inimese organism ei ole võimeline neid toitaineid iseseisvalt sünteesima, neid võib saada vaid toidust või bioaktiivsetest toidulisandites. Oomega-3 polüküllastumata rasvhapetel on mitmed olulised bioloogilised funktsioonid, mis toetavad südame-veresoonkonna, immuun- ja närvisüsteemi ning ka silmade tervist. Oomega-3 rasvhapete vähesus toidus on üks ateroskleroosi ja sellega seotud haiguste nagu isheemiatõbi ja Alzheimeri tõbi tekkepõhjuseid.

Vaata ka:
Milleks on vaja dokosaheksaeenhapet (DHA)?

E-vitamiin

Е-vitamiin, olles inimorganismi jaoks kõige aktiivsemal ja loomulikumal D-alfa-tokoferooli kujul, kaitseb rakke vabade radikaalide poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi eest, suurendades seeläbi organismi töövõimet ja vastupanuvõimet nakkushaigustele.

Koostis:

– kalaõli 1000 mg,
millest oomega-3 rasvhappeid 650 mg,
millest EPA 360 mg,
ja DHA 240 mg,
– E-vitamiin 6,71 mg.

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
O!Mega-3 TG 30 kapslit purgis
O!Mega-3 TG 90 kapslit purgis

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Apelsinimaitseline Omega 3 lastele
DHA+D3 Smart Chews kalaõli kummikommid lastele
Prenatal +
Haimaksaõli immuunsusele ja allergia ennetuseks