Uus toode Protivity Ultra – kõrgkvaliteetne peptiidne valk

Protivity Ultra tasakaalustatud koostis

See aitab varustada organismi hästi omastatava valguga kõrgekvaliteetse valgutoidu puudujäägi korral järgmistel näidustustel:
– piimavalgu talumatus, seedimise ja ainevahetuse häired;
– mittetasakaalustatud toitumine;
– eridieetide järgimine;
– suurenenud füüsiline ja vaimne koormus, üldine jõuetus;
– vigastus- ja traumajärgse taastumise kiirendamine;
– nõrgenenud immuunsus ja vastupidavuse vähenemine;
– maksa töö häirumisel;
– pärast operatsioone ja vigastusi.

Proteiin on keha kudede ja elundite põhiline ehitusmaterjal. Toidust proteiinide omastamisel läbitakse kehas pikk teekond – seedeprotsessis muudetakse see erinevateks aminohapeteks. Selleks kulub aega ja energiat. Aminohapete manustamine kiirendab oluliselt nende omastamist ja vähendab energiakulu.

Protivity Ultra on kompleks üheteistkümnest olulisest ja asendamatust aminohappest, mis täiendab ja rikastab teie igapäevast toitumist. Korvab proteiinivaegust, optimeerib ainevahetust, aitab taastada lihaseid, liigeseid ja sidemeid, kasvatada lihasmassi, tugevdada immuunsust ja suurendada organismi vastupidavust.

Protivity Ultra on:

oluliste (valiin, leutsiin, isoleutsiin, lüsiin, treoniin, fenüülalaniin), asendatavate (arginiin, histidiin, glutamiin, tsitrulliin) ja asendamatute (tsüsteiini) aminohapete tasakaalustatud kompleks;
– igas tabletis on ainult 7 kcal, 0,02 g süsivesikuid ja 5,6 g valku;
– kergesti omastatavad efektiivsed aminohapped, mis on saadud tänapäeva biotehnoloogia (kääritus, hüdrolüüs) tulemusel.

Peptiidsidemetega ahelaks seotud aminohapped moodustavad kõrgmolekulaarseid orgaanilisi valke, mis osalevad organismi kõikides peamistes protsessides: hingamises, seedimises, närviimpulsside edastamises jne. Sellest, millisel määral organismi rakud valke omastavad, sõltub selle elutegevuse tase. Elujõu kõrge taseme tagamiseks on vajalik, et valgud oleksid kõrge toiteväärtusega.

Selline toode on Protivity Ultra – ideaalne madala kalorsusega valgulisand igapäevasele toidule. Toote koostises on unikaalne segu kõrge kvaliteediga taimset päritolu aminohappeid, mis on kõige kergemini ja täielikumalt omastatavad ilma kaloerid andmata. Nende kasutamine võimaldab optimeerida ainevahetust, vähendab lihaste taastumise aega pärast väsitavat koormust, annab jõudu ja vastupidavust.

L-isoleutsiin ja L-valiin on vajalikud hemoglobiini sünteesiks, stabiliseerivad energiaga varustamise protsesse ja suurendavad vastupidavust.

L-lüsiin on kõikide loomsete valkude koostises, on vajalik kudede taastamiseks pärast traumasid, antikehade, hormoonide, ensüümide, tootmiseks, parandab kaltsiumi imendumist verest ja selle transportimist luudesse.

L-arginiin aitab toota isuliini, samuti suurendada lihasmassi. Toimides võimsa antioksüdandina, hoiab ära rasvade oksüdeerimise ja hoiab tervislikku lipiidide taset veres.

L-fenüülalaniin peab sidet neuronite ja peaaju vahel, aitab vabastada endorfiine, mis mõjuvad positiivselt meeleolule, parandab mälu, toetab reipust ja mõtteselgust, leevendab depressiivseid seisundeid.

L-glutamiin stimuleerib aju funktsioone, kiirendab ainevahetust lihastes, utiliseerides soovimatuid rasvaladestumisi, hoiab ära lihaspinget ja lihaste kahjustusi pärast väsitavat tööd või treeningut, suurendab lihaste rakkude hüdratsiooni ja soodustab nende kasvu ja taastumist.

L-treoniin suurendab koliini, immunoglobuliinide ja antikehade sünteesi, vähendab vere kolesteroolitaset, hoiab ära maksa rasvdüstroofia teket.

L-trüptofaan osaleb serotoniini – peaaju transmitteri – sünteesis. Koos lüsiiniga stimuleerib kasvuhormooni sekretsiooni, alandab kolesteroolitaset, vähendab söögiisu ja parandab une kvaliteeti.

Koostis:

Aminohapete kompleks
– L-leutsiin 250 mg,
– L-isoleutsiin 125 mg,
– L-valiin 125 mg,
– L-lüsiin 120 mg,
– L-arginiin 100 mg,
– L-fenüülalaniin 100 mg,
– L-glutamiin 100 mg,
– L-tsitrulliin 80 mg,
– L-treoniin 60 mg,
– L-histidiin 40 mg,
– L-tsüsteiin 20 mg.

150 tabletti purgis.
Toode on GMO-, soja- ja gluteenivaba.

Kasutamine
Täiskasvanud – 5 tabletti päevas söögi ajal koos klaasi veega.

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Protivity Ultra

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Daily Delicious Beauty Shake – maitsvad ilukokteilid kollageeniga
Uus toode Premium Spirulina – oma klassi tipp!
Klorella – palju valku ning muid toitaineid
Choco Spirulina Bar – toitev vahepala