Maie Toometi kogemused Alive toodetega

Maie Toomet jagab oma kogemust Alive toodetega:
“Ostsin alles hiljuti endale Alive A, Alive B ja Alive D.

Katsetasin universaalset puhastusvahendit Alive A seisnud veekeedukannu peal. Seal oli ikka korralik kiht rasva. Tean, et rasva on ikka väga raske maha saada ja tavapoes müüdavat vahendit tuleb päris korralikult palju peale panna ning mitu käsna kasutada. Seda enam oli mul suur heameel kui Alive A ikka väga tõhusalt lahustas rasva ja seda oli mõnusalt kerge eemaldada. Enne katsetamist ei oleks uskunud midagi sellist   

Vannitoa- ja tualetipuhastusainet Alive B kasutasin WCs. Super lõhn – eemaldab ebameeldiva lõhna sekunditega. Puhastab ka väga hästi. Erinevalt jälle poekeemiast hakkab Alive kohe toimima ja tulemus on kohe ka näha. Harjaga natuke üle poti tõmmata ja ongi jälle ilus säravvalge.

Nõudepesuvahend Alive D ka jällegi lemmik – üks tilk ja tulemus kiire ning tõhus. Ei mingit üleliigset vahutamist, mis jällegi poetoodetel on meeletu ja siis läheb suurem energia nõude vahust loputamisele. Rasva eemaldab ka väga kiiresti. Super toode.

Need kolm on minu lemmikud ja mis kõige tähtsam – looduslikud! Kes vähegi on huvitatud siis kindlasti soovitan neid tooteid. Lähitulevikus plaanin ka teised Alive-sarja tooted endale osta.”

Loe Alive toodete kohta lähemalt siit:
https://tervisesaladused.ee/alive-sari-puhas-kodu/alive-okoloogiliselt-puhas-kodu-tervist-kahjustamata/

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/2907653.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com