Alive – ökoloogiliselt puhas kodu tervist kahjustamata!

“Kodukeemia” seeria Alive on veel üks firma Coral Club International oma tootemark. See on uus ökoloogiliste, universaalsete ja maksimaalselt ökonoomsete puhastus- ja pesuvahendite põlvkond. Iga selle tooteseeria toode annab 100% tulemused minimaalse aja ja vaevaga, olgu siis tegemist akna- või põrandapesuvahendiga, köögikoristuse või pesupulbriga.

Vaata ka:
Ökoloogilised puhastusvahendid – kellele ja miks?

Pesuvahendid Alive on roheline kodukeemia

Need koosnevad taimsetest pindaktiivsetest ainetest (mis on saadud teraviljast, rapsist, kookospähklitest ja peedist), orgaanilistest hapetest ja ainult looduslikest lõhnaainetest, mis põhinevad piparmündi, tsitruseliste ja kummeli eeterlikel õlidel. Need lõhnaained on meeldiva aroomiga ja lisaks täiesti allergiavabad nii hingamisteedele kui nahale.

Kasutamisel lagunevad kõik Alive seeria kodukeemia koostisained täielikult
mittemürgisteks aineteks, tänu millele need on nii inimese tervisele
kui ümbritsevale keskkonnale absoluutselt ohutud.

Alive toodete koostises ei ole mürgiseid naftasaadusi, parabeene, triklosaani, EDTA-d, allergeene, sünteetilisi lõhnaaineid, lisandeid ega värvaineid. See näitab veelkord tooteseeria Alive loodus-sõbralikkust. Lisaks on Alive tooted mitmeotstarbelised. Need tulevad koduses majapidamises kergesti toime mis tahes pindadele kogunenud mustusega, andes neile puhtuse ja värskuse. Alive kodukeemia loodussõbralik koostis on ohutu ka kanalisatsioonis ja septikutes.

Vaata ka jagatud kogemusi Alive toodetega:
Luule Pakkas soovitab olla loominguline mustuse eemaldamisel
Maie Toometi kogemused Alive toodetega
Alevtina Gordeeva kogemus Alive’iga – sain valgeks ka need köögirätikud, mida ma kavatsesin plekkide tõttu juba ära visata

Ükski Alive kodupuhastustoode ei sisalda keemiliselt agressiivseid koostisaineid, seetõttu on need täiesti ohutud nii kanalisatsioonis kui maamajade ja suvilate autonoomsetes septikutes. Kaasaegsed septikud põhinevad reeglina aktiivsetel bakteritel, mis heitvees leiduvad jäägid lagundavad ja seejärel lastakse filtreeritud veel pinnasesse voolata. Sellised bakterid on aga väga tundlikud agressiivsete keskkondade suhtes. Kloor, fosfaadid, naftatöötluse saadused, sünteetilised lõhnaained, parabeenid ja muud söövitavad kemikaalid hävitavad koos heitveega septikusse sattudes sealsed aktiivsed bakterid, rikkudes sellega septiku töö või tehes selle üldse võimatuks.

Lisaks kõigele on Alive tooted ka ultrakontsentreeritud. Ühest kontsentraadi pudelist saab lahjendades viis pudelit kasutusvalmis puhastusvahendit. Mugavuse huvides on firma kandnud pihustiga pudelitele märgistused, mille järgi tavalist puhast vett lisada. See aga tähendab, et niisuguste puhastusvahendite ostmine säästab oluliselt nii aega kui raha, mida majandulikult mõtlevad perenaised kindlasti hindavad.

Sinu kodu puhtus tervislikul ja loomulikult lihtsalt moel

Alive sarja kuuluvad tooted

Alive pesuvahendite seeriasse kuuluvad granuleeritud pulber, samuti valgendi ja plekieemaldi (2 ühes tootena). Nende vahendite eripäraks on ohutu koostis, nimelt looduslikud mineraalid nagu tseoliit, mis on Alive kodukeemias teenitult fosfaatide asemel koha leidnud, samuti naatriumperkarbonaat (aktiivhapnik) ja ensüümide kompleks. Igaüks neist hoolitseb õrnalt Teie pesu eest, säilitades selle värvi ja struktuuri. Erinevalt fosfaatidest teevad tseoliidid pindaktiivsete ainetega head koostööd, puhastades nendega koostoimes pesu mustusest, pärast pesu aga saab need kangast täielikult välja loputada, nii et hiljem ei teki nahaärritust. Ensüümid (fermendid) aitavad eemaldada valgulist mustust (vereplekid, lastetoit, piimatooted, muna) ja rasvaseid plekke ning väldivad kanga topiliseks muutumist. Naatriumperkarbonaat aga, olles aktiivhapniku allikas, eemaldab rasked plekid ja mis on samuti oluline – ei jäta kangale ebameeldivat kollakat või hallikat tooni, erinevalt kloorist ja optilistest valgenditest. Tänu graanulkujule ei tolma Alive pesupulbrid nende kasutamisel üldse. Pealegi ei sisalda ükski Alive seeria pesuvahend lõhna- ega värvaineid, seetõttu võib neid soovitada inimestele, kellel on allergia, astma või ülitundlikkus kemikaalidele.

Ka Teie kodu jaoks on vajalik Detox! Kuidas pesta puhtaks plaadid, põrandad, pliidi, ahju, klaaspinnad? Puhastusvahendid Alive teevad selle jälgedeta, isegi kõige mustemad kohad – ilma tervist ning loodust kahjustamata!

Soovid rohkem informatsiooni Coral Club Alive toodete toimimise ja koostise kohta? Külasta spetsiaalset kodulehekülge .

Detailsem info konkreetsete toodete kohta

Nõudepesuvahend Alive D
Alive kontsentreeritud pesupulber valgele ja värvilisele pesule
– Alive kontsentreeritud valgendi ja plekieemaldi

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6759128.html

Otse Coral Club veebipoest saad tooted tellida siit:
Alive allergiavabad puhastusvahendid

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit –tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Kasutajate jagatud kogemusi Alive toodetega:
Luule Pakkas soovitab olla loominguline mustuse eemaldamisel
Maie Toometi kogemused Alive toodetega
Alevtina Gordeeva kogemus Alive’iga – sain valgeks ka need köögirätikud, mida ma kavatsesin plekkide tõttu juba ära visata