Alevtina Gordeeva kogemus Alive’iga – sain valgeks ka need köögirätikud, mida ma kavatsesin plekkide tõttu juba ära visata

Alevtina Gordeeva kogemus Alive koduhooldustoodete kasutamisel:

“Tere!
Soovin teiega jagada oma kogemusi ALIVE toodete kasutamisel.

Kõigepealt ostsin ma pesupulbrit ning mulle hakkas see meeldima. Kasutasin ühe purgitäie ära ning ostsin kohe teise. Otsustasin üles märkida ka kasutamisaja alguse. Elan üksinda kuid kord-paar nädalas kasutan siiski pesumasinat. Ühe masinatäie pesemiseks kasutan ma 0,5 mõõtelusikatäit pesupulbrit ning 0,5 lusikatäit valgendit. Pesupulbri kasutamist alustasin jaanuaris ning valgendaja kasutamist juba eelmise aasta lõpus. Aprilli keskel oli mul mõlemast purgist alles tervelt pool kogust. Valgendajaga sain valgeks ka need köögirätikud, mida ma kavatsesin plekkide tõttu juba ära visata.

Mulle meeldib väga nõudepesuvahend. Kasutan kahte varianti – lahjendatud segu ning kontsentraati. Pidevalt kasutan lahjendatud segu: pesen puu- ja juurvilju kuid juhul kui on palju aedvilju, täidan kraanikausi veega, lisan aedviljad ning kolm sortsu pesuvahendit, segan käega läbi ning jätan 15-20 minutiks seisma. Siis pesen neid hoolikalt puhta veega ja kuivatan käterätiga. Lahjendatud seguga pesen ka väherasvaseid nõusid ning rasvaste nõude pesemiseks piisab tilgast kontsentraadist.

Universaalse puhastusvahendiga pesen plastikkattega köögikappe, külmiku välispinda ja aknalaudu. Mugavust lisab see, et neid pindu pole vaja üle pesta.

Kui te veel ei kasuta ALIVE tooteid, siis soovitan kasutada neid tervisele ohutuid, ökoloogilisi ning minu arvates väga ökonoomseid vahendeid.”


Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/7503468.html

Loe Alive toodete kohta lähemalt siit:
https://tervisesaladused.ee/alive-sari-puhas-kodu/alive-okoloogiliselt-puhas-kodu-tervist-kahjustamata/

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Lisainfot toodete ja ostmise kohta küsi siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/