Organism vajab puhastamist!

Tänapäeva ühiskonna elustiil dikteerib oma tingimusi: me tarvitame harva ökoloogiliselt puhtaid toiduaineid, joome ebakvaliteetset vett, hingame saastunud õhku, kogeme sageli stresse ja emotsionaalseid läbielamisi, liigume vähe.

Koos toiduga saame antibiootikume, hormoone, GMO-sid ja muid keemilisi aineid, mida kasutatakse taimede ja loomade kasvu ja kaalutõusu stimuleerimiseks. Õhku koguneb enam kui 40 000 erinevat keemilist ühendit. Suur kloori – ühe kõige aktiivsema kantserogeeni sisaldus joogivees kahekordistab ateroskleroosi, südame ja maksahaiguste riski ning põhjustab enneaegset vananemist.

Toronto Ülikooli dr Bruce Pomeranzi juhtimisel läbiviidud Ameerika Meditsiiniassotsiatsiooni uurimuste tulemused tõid välja ligi kaks miljonit raskete tüsistuste juhtumit, mis tekkisid rangelt arstide soovituste kohaselt tarvitatud ravimite toksiliste kõrvaltoimete tõttu.

Need tegurid põhjustavad selle, et järk-järgult hakkavad organismis kogunema jääkained ja toksiinid, mis hakkavad tervisele negatiivselt mõjuma. Selle tagajärjel tekivad soodsad tingimused haigusttekitavate viiruste ja bakterite kiireks paljunemiseks, häirub redutseerumis-oksüdeerumisreaktsioonide normaalne kulgemine, vitamiinide ja mineraalainete omastamine, halveneb närvisüsteemi, endokriin ja immuunssüsteemi toimimine, aeglustub ainevahetus, mis on ühtlasi tõukeks kõiksugu tõsiste haiguste tekkele.

KUST TULEVAD JÄÄKAINED JA TOKSIINID?

Jääkained ja toksiinid – need on reaalsed keemilised ained, mis moodustuvad organismis toidu ebatäieliku seedimise ja ainevahetuse tulemusena või jõuavad organismi väljaspoolt.

Jääkained kogunevad rakkudesse ja rakkude vahelisse ruumi, koevedelikku (lümfi), soolestiku seintele ning on ballastiks, mis koormab organismi ning mis võivad niimoodi aastaid koguneda.

Erinevalt jääkainetest on toksiinid agressiivsemad ning tekitavad kiiresti üldise halva enesetunde, ärrituvuse, une ja isuhäired, töövõime vähenemise ilma mingi konkreetse haigestumise ilmsete sümptomiteta.

Enamik jääkaineid on rasvlahustuvad ühendid ja happelised, nii et kehas liiguvad need edasi peamiselt lümfiga, milles on rohkem rasva kui veres. Seejuures muutub lümf paksuks, viskoosseks, lümfivool aeglustab, mis tähendab, et lümf ei täida enam kudede toitmise ja nende elutegevuse jääkidest puhastamise funktsiooni.

Lisaks rakuvaheruumis olevale vedelikule (rakuväline vedelik) kogunevad jääkained ja toksiinid rasva struktuuri sisaldavatesse rakkudesse. See on, eelkõige, aju. Kahjulikest ainetest pärsitud närvirakud töötavad ebaproduktiivselt ja aeglaselt. Infektsioonide eest kaitsmise ja ägedate haiguste järgse taastumise refleksid toimivad loiult, mis on haiguste kroonilisse vormi ülemineku põhjuseks.

Need ained põhjustavad tugevaid ainevahetushäired, pärsivad piisava energiakoguse tootmist, mis on vajalik viljakaks füüsiliseks ja vaimseks tööks ning haigustega võitlemiseks.

Seepärast töötab organism, isegi kui puuduvad väljendunud haigusnähud, tõrgetega ja mitte täiel jõul, haiguse tekke korral aga ei suuda sellega enam iseseisvalt toime tulla. Haigus muutub krooniliseks ja siis on vaja kasutada ravimeid, mis suurendavad organismi saastumist veelgi.

MIS TOIMUB ORGANISMI SAASTATUSE KORRAL?

 • Häirub ainevahetus.
 • Häirub rakuhingamine. Rakku ümbritsevad jääkained aitavad kaasa sellele, et rakk hakkab lämbuma ja hukkub.
 • Häirub valkude, ensüümide ja teiste organismi funktsiooni reguleerivate ainete süntees.
 • Halveneb vitamiinide, mineraalainete ja muude toitainete imendumine. Seejärel tekib nende puudus isegi juhul, kui neid saadakse väljastpoolt piisavas koguses.
 • Tekivad allergilised reaktsioonid.
 • Oluliselt väheneb ravimite aktiivsus, mõnedel juhtudel aga (küllalt suurte annuste korral) avalduvad nende kõrvaltoimed, mis kujutab ohtu tervisele.
 • Alaneb immuunsus. Rakustruktuuridesse sattuvad ja seal akumuleeruvad kahjulikud ained blokeerivad immuunsüsteemi tööd, seejuures tajub organism omaenda saasteainetega küllastunud rakke juba kehavõõrastena ja nende suhtes tekib immuunreaktsioon – suurendavad allergiate, autoimmuunhaiguste, immuunpuudulikkuse seisundite probleemid.
 • Organismi saastumine on paljude haiguste põhjuseks.

Kui te tahate olla terve ja alati heas vormis – alustage oma organismi puhastamisest!

Programm 2 Colo-Vada Pluss, Colo-Vada Light ja Colo-Vada Green – need on efektiivsed kompleksprogrammid, mis aitavad kaasa organismi puhastamisele ja terve sisekeskkonna taastamisele, häirimata harjumuspärast elurütmi ja kutsumata esile ebamugavustunnet. Kuid enne selle kasutamist tuleb kindlasti konsulteerida arstiga, eriti krooniliste haiguste olemasolu korral.

MIDA TE SAATE KOMPLEKSSE PUHASTAMISE TULEMUSENA?

 • Parandate organismi seedeelundkonna, kuseelundkonna, lümfielundkonna tööd.
 • Suurendate energiataset, töövõimet ja elujõudu.
 • Parandate naha seisundit.

Mineraalse lisandiga Coral-Mine‘iga rikastatud vee, kergete taimeteede ja värskeltpressitud mahlade tarvitamine kõikidel programmi etappidel aitab kaasa parema efekti saavutamisele, vitamiinide ja mineraalainete tasakaalu taastamisele, hoiab ära veetustumise ja suurendab jääkainete ning toksiliste ainete väljaviimist.

Doktor Albert Zehr räägib lähemalt lahti enda loodud Colo-Vada programmi toime tervise parendamisel.

Vaata lähemalt, millega on tegu:
Colo-Vada soolepuhastuse programm
Colo-Vada Light programm kergeks soolestiku puhastuseks

Colo-Vada Green organismi efektiivseks puhastamiseks

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Toode on Eestis saadaval vaid otse läbi Coral Club soovitajate.
Kui sul veel pole enda isiklikku tasuta tervisenõustajat, oleme sulle abiks, kui registreerud alloleva lingi kaudu.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Kompleksne puhastusprogramm “Terve soolestik”
Coral Detox – parim pesumasina programm sinu kehale