Coral Carnitine – normis kaal, energia, vastupidavus ja rasvapõletus

“Coral Carnitine” on kasulik:
– kaalu normis hoidmiseks;
– vastupidavuse ja töövõime tõstmiseks;
– organismi energeetilise potentsiaali taastamiseks;
– südame- ja veresoonkonna tervise alalhoidmiseks.

“Coral Carnitine” on tõhus energeetiline biostimulaator

Tõstab rasvaladestuste lõhustumise kiirust. Lisaks ennetab karnitiini tarvitamine vaimset kurnatust ja müokardi probleeme ning parandab füüsilist vastupidavust ja vaimset aktiivsust.

Karnitiini nimi tuleneb ladinakeelsest sõnast “carnus”, mis tähendab liha – ilmselt seetõttu, et esmakordselt saadi seda ainet eelmise sajandi alguses koduloomade lihast. Edasiste uuringute käigus selgus, et karnitiin on struktuurilt väga lähedane B-rühma vitamiinidele, kuigi ei ole ise vitamiin, vaid vitamiinse toimega vesilahustuv ühend. Organismis toodetakse karnitiini maksas ja neerudes ning peamiselt leidub seda lihastes ja maksas.

Karnitiini toime

Karnitiini toime seisneb selles, et see tõhustab rasvade lõhustumist, suunates need rakkude “energiajaamadesse” – mitokondritesse. Just neis toimub rasva oksüdeerumine ja energia eraldumine. Mida rohkem rasvhappeid karnitiin energiatootmiseks mitokondritesse toimetab, seda vähem jääb ladestumiseks rasva järele.

Samuti on see suurepärane profülaktiline vahend rasvanaastude (aterosklerootiliste naastude) tekkimise vastu veresoontes. Tänu karnitiinile vabaneb müokard liigsest rasvaladestustest ja lisaks saab ka kaks korda rohkem energiat.

Vabad radikaalid ja piimhape

Veel üks karnitiini tähtis toime seondub sellega, et karnitiin suudab vähendada vabade radikaalide moodustumist organismis – need aga on peamine rakkude enneaegse vananemise põhjus. Lisaks sellele aktiveerib karnitiin veel organismi enda antioksüdantse mehhanismi.

Karnitiin kiirendab ka süsivesikute lagunemist piimhappeks ja soodustab viimase kiiret lihastsest välja viimist. Karnitiin varustab hüpoksia korral lihaseid energiaga ja tõstab kudede vastupidavust mürgiste lagusaaduste mõjule. Tänu sellele taastub töövõime kiiresti ka pärast kestvat füüsilist koormust.

Tänu oma mitmekülgsele tervistavale mõjule on karnitiin kasulik eranditult kõigile. Toiduga saadakse karnitiini lihast, piimast ja kalast. Sellest tulenevalt võib öelda, et taimetoitlastele on seda rohkem vaja. Kui aga arvestada, et kuumtöötlemisel suur osa karnitiinist laguneb, siis ööpäevase vajaduse rahuldamiseks on karnitiiniga toidulisandid vajalikud nii taimetoitlastele kui lihasööjatele.

Koostis:

– Atsetüül-L-karnitiin 400 mg

180 kapslit purgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Coral Carnitine

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Lipostick Fit – tervislik ja maitsev kaalulangetus
Slim by Slim – palju enamat kui vaid rasvapõletus
Programm “Ilus keha”
Üks terviklik kaalulangetuse programm