Lipostick Fit – tervislik ja maitsev kaalulangetus

Innovaatiline toode ohutu ja tõhusa kaalulangetamise jaoks on saadaval!
Toodetud liposoomse tehnoloogia kaasabil maksimaalse biosaadavuse ja tõhususe saavutamiseks.

Lipostick Fit aitab:

– langetada kaalu;
– takistab uue rasva ladestumist;
– aitab kontrollida isu;
– parandab une kvaliteeti;
– ei nõua suuri elustiili ümberkorraldusi.

Liposoomid on mikroskoopilised fosfolipiidide kerad, mis on vees stabiilsed ja võivad endas sisaldada nii vesilahustuvaid kui ka vesilahustumatuid aineid, näiteks vitamiine.
Oma ülesehituselt sarnanevad liposoomid rakkudega ning see muudab nad äärmiselt kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine.

Kuidas Lipostick Fit toimib?

– Kiirendab organismi ainevahetust, mis eaga paratamatult aeglustub ning toob kaasa liigse kaalu tõusu, isegi kui säilitatakse harjumuspärane eluviis ning toidusedel;
– Takistab rasva ladestumist rasvarakkudes;
– On tähtsate nutrientide allikaks, mis toetavad organite ja süsteemide normaalset funktsioneerimist;
– Omab tugevat antioksüdantset toimet, mis aitab pikendada aktiivset pikaealisust;
– Parandab une kvaliteeti.

Mandariinikoore ekstrakt

Peamine aktiivne komponent on patenteeritud flavonoidide kompleks, mis valmistatud fermenteeritud mandariinikoore ekstraktist (Citrus reticulata).

On teada, et tsitruliste koor on rikas bioflavonoidide poolest (hesperidiin, nobiletiin), sealjuures sisaldab mandariini koor 20 korda rohkem antioksüdante kui mahl.

Fermentatsiooni protsess tõstab kordades nende bioaktiivsete komponentide kontsentratsiooni (näiteks nobiletini sisaldus peale fermenteerimist suureneb 10 korda), lisaks aitab see kaasa ka uute aktiivsete flavonoidide tekkimisele. Uurimustööd näitasid, et bioflavonoidid avaldavad mitmekülgset positiivset toimet rasva- ja süsivesikute ainevahetusele organismis.

Nobiletiin

Alandab metaboolse sündroomi riski ja ennetab rasva ladestumist maksas stimuleerides geeni ekspressiooni, mis osaleb rasva ülejääkide põletamises, seda tänu rasva tootmise eest vastutavate geenide allasurumisele.

Veel üks uurimustöö flavonoidi nobiletiini toime kohta adipotsüütidele (rasvarakud, kus rasva hoitakse energiaallikana) tõi välja selle mõju adipotsüütide eelkäijate täisväärtuslikeks rasvarakkudeks muutumise protsessi pidurdamisele. Täheldati ka rasva kogunemise vähenemist rasvarakkudes.

Hesperidiin

Suurendab koletsükotiini sekretsiooni eritumist, mis näitab selle flavonoidi rolli isu vähendamises. Viimased uurimustööd avastasid selle rolli organismi immuunvõime tugevnemises. Hesperidiin omab positiivset mõju veresoonte endoteelidele, organite vereliikumisele ja vere reoloogilistele omadustele. Parandab kapillaaride elastsust ja tugevust.

Uni omab tähtsust normaalses ainevahetuses ja hormonaalse tasakaalu hoidmises organismis. Uurimustööd näitasid, et fermenteeritud mandariinikoore (Citus reticulata) ekstraktist valmistatud flavonoidide patenteeritud kompleksi manustamisel 4 nädala jooksul suurenes geeni SIRT1, mis kontrollib tsikaadirütme organismis, avaldumine 8 korda.
Samas märkisid kõik ka une kvaliteedi paranemist.

Sama uurimustöö näitas, et pärast 4 nädalast manustamist osalejatele:
– vöö ümbermõõt vähenes keskmiselt 2,6 cm;
– vistseriaalse rasva** sisaldus vähenes 7% ( 6,7-lt 6,2 punktini);
– kehamassi indeks vähenes 9% (24-lt 23,6-ni);
– kehakaal langes 2,5% ehk 1,1 kg võrra (68 kg-lt 66,9 kg-ni).

Uurimustööde protsessis osalejad säilitasid oma tavapärase eluviisi ja ei suurendanud füüsilist koormust.

** Vistseriaalse rasva kuhjumine toob kaasa patoloogiliste protsesside arenemise, mis on riskifaktorid veresoonkonna haigustele, diabeedile ja hüpertooniale.

Lipostick Fiti koostisesse kuuluvad veel 5 aktiivkomponenti, mille omavaheline kooslus toimib efektiivsemana, et maksimaalselt suurendada salenemise mõju ja vältida korduvat kaalutõusu.

Roheliste kohviubade ekstrakt

Rohelistes (röstimata) kohviubades on suur kogus klorogeenset hapet, mis kiirendab metaboolseid protsesse. See hape tõstab organismi energiavajadust ja annab organismile korralduse toota see glükogeeni ja rasvade varust. Kroom, mis samuti sisaldub rohelistes kohviubades, aitab kontrollida isu ja vähendab näljatunnet.

Rohelise tee lehtede ekstrakt

Rikkaim polüfenoolide — võimsate antioksüdantide allikas, mis kaitsevad organismi happelise stressi eest ja aitavad kaasa aktiivsele pikaealisusele. Rohelise tee flavonoidid (kvertsetiin, kempferool, miritsetin) parandavad vere mikrotsirkulatsiooni, mõjutades lämmastiku oksiidi taset, mis reguleerib veresoonte toonust. Peale selle, rohelise tee ekstrakt vähendab tolerantsust glükoosi suhtes teise tüübi diabeedi haigetel, metaboolse sündroomi ja rasvumise puhul.

L-karnitiin

Vitamiinilaadne aine, mis suurendab rasvade lagundamist, suunates neid mitokondritesse — organismi rakkude “energia jaamadesse” , kus toimub rasvade happestumine ja energia väljutamine. Mida suurema hulga rasvhappeid karnitiin suunab mitokondritesse energia tootmiseks, seda vähem jääb rasva, mis võib ladestuda. Sellisel viisil, L-karnitiin aitab kaasa rasva ladestumise vähenemisele ja takistab rasva kogunemise rakkudesse. Eriti tõhus toime sellel on füüsilise koormuse juures.

Noni mahl

Nonit (Morinda Citriflora) kutsutakse veel “puuviljade kuningannaks”. See on laialt levinud Hawaiil, Vaikse Ookeani lõuna pool, Indias, Kagu-Aasias ja ekvaatori lähedal asuvates troopilistes. Noni päritolumaaks meie toodetes on Hawaii.

See on rikkaima fermendi-antioksüdandi superoksiidi dismutaasi (SOD), mis kaitseb organismi rakke happelise stressi eest, ja polüfenoolide, mis on samuti võimsate antioksüdantsete omadustega, allikas. Toetab südame-veresoonkonna süsteemi tervist ja aitab krooniliste põletikuliste protsesside puhul, mis on tihti rasvumise kaasnähtus.

Musta pipra ekstrakt (Bioperin)

Sisaldab 95% aktiivainet piperiini. Piperiin, nagu ka mandariini flavonoidid, on võimeline kontrollima rasvade moodustumist, mõjutades geenide tööd, kes vastutavad uute rasvarakkude moodustumise eest. Peale selle, piperiin parandab vereringet seedetraktis, mis aitab kaasa nutrientide (vitamiinide, mineraalide, aminohapete) kvaliteetsele omastumisele.
Tõstab Lipostick Fiti valemi aktiivkomponentide tõhusust.

Coral Club tootearendusjuht Sergey Semenchenko tutvustab lähemalt, millega tegu. Videol on eestikeelsed subtiitrid.

Koostisosad:

vesi, fermenteeritud mandariini koor, õunamahla kontsentraat, stabilisaator kummiaraabik, noni mahl, magusaine erütriool, L-karnitiin, happesuse regulaator sidrunhape, rohelise tee lehtede ekstrakt, emulgaator sojaletsitiin, apelsini ja sidruni lõhna- ja maitseained, stabilisaator ksantaankummi, konservant kaaliumsorbaat, roheliste kohviubade ekstrakt, magusaine stevioolglükosiidid, suure takja juure pulber, musta pipra viljade ekstrakt.

Täiskasvanutele 1-2 kotikest päevas pärast sööki. Võib lahustada 0,5 klaasis vees.

Siin täpsem link toote tellimiseks Coral Club e-poest:
Lipostick Fit, 1 karp 15 pakiga

Lipostick Fit, 4 karpi 15 pakiga

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Coral Carnitine – normis kaal, energia, vastupidavus ja rasvapõletus
Programm “Ilus keha”
Üks terviklik kaalulangetuse programm