Programm “Ilus keha”

Firma Coral Club pakub programmi “Ilus keha”, kus looduse kasulikumaid taimi ja nende omadusi ära kasutades on võimalik tippkvaliteetsete toodetega aidata oma kehal saavutada parem vorm ning kuju.

* Coral-mine – reguleerib vee ja soolade ning hapete ja aluste tasakaalu ning parandab organismi üldseisundit. Normaliseerib ainevahetust, elutähtsate süsteemide ja organite tegevust ning täiendab organismi energiavarusid. Selle koostises on kaalium, naatrium, raud, fosfor, väävel, räni, kroom, mangaan, tsink jt mikroelemendid.

* Bioshape – võimaldab maksimaalset alandada liigset kehakaalu, reguleerida isu.
BioShape on unikaalne toode kaalu korrigeerimiseks. Selle kasutamine kaalulangetamise protsessis võimaldab vältida dieetide negatiivseid tagajärgi (intoksikatsioon ja kaotatud kaalu tagasitulek pärast kuuri lõpetamist). Toodet soovitatakse kasutada suurenenud koormuste korral, kaalualandamise ja organismi puhastamise programmide ajal ning sportlastel.

* Carnitine – toetab närvisüsteemi, füüsilist vastupidavust ja vaimset aktiivsust.
Coral Carnitine on tõhus energeetiline biostimulaator, mis tõstab rasvaladestuste lõhustumise kiirust. Lisaks ennetab karnitiini tarvitamine vaimset kurnatust ja müokardi probleeme ning parandab füüsilist vastupidavust ja vaimset aktiivsust.

* Slim by slim – aitab kaasa rasvade ainevahetuse normaliseerimisele ja kaalu langetamisele. Vähendab söögiisu ja magusavajadust. Tõstab töövõimet ja vastupidavust.
Tänu aktiivsetele taimsetele komponentidele võimaldab Slim by Slim saavutada maksimaalseid tulemusi kaalu korrigeerimisel ning alandab ka kõrgenenud kolesteroolitaset tänu selle kiirele lõhustamisele ja utiliseerimisele organismis, aitab alandada veresuhkru taset, on võimeline kahjutustama toksiine ja puhastama organismi mürkidest ja jääkainetest.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6452387.html

Lisainfo toodete kohta, ostmine Eestis ja tervisenõu siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf