AquaOx – lisaenergia ja töökorras süda

AquaOx:

– on üldtugevdava toimega;
– ennetab ateroskleroosi teket;
– tagab aktiivse töövõime.

AquaOx on ainulaadne, väga võimsa toimega kõige efektiivsemate taimsete antioksüdantide kompleks, mis aitab optimeerida kesknärvisüsteemi ja südame ja veresoonkonna tööd, parandada veresoonte läbilaskvust ja vereringet ning kaitsta organismi rakke enneaegse vananemise eest, pikendades noorust. Tõstab töövõimet ja stressitaluvust.

GRANAATÕUNA EKSTRAKT 

Granaatõuna ekstrakti koostises on ellaagiline hape, proantotsüanidiinide ja teiste ainete kompleks, mistõttu seda peetakse õigusega väga tugevaks antioksüdandiks – see ennetab rakukahjustusi, mis võiksid viia tõrgeteni aju, südame, maksa ja neerude töös. Soodustab kolesterooli väljaviimist, kaitseb veresooni. Hiljutiste teadusuuringutega on näidatud, et granaatõuna ekstrakt suudab aeglustada ateroskleroosi kulgu ning aasta jooksul iga päev ühe klaasitäie granaatõunamahla joomine ennetab veresoontes ateroskleroosi põhjustavate naastude teket. Seejuures on granaatõunal antioksüdandina palju suurem aktiivsus kui jõhvikal, mustikal või rohelisel teel.

ACAI MARJADE EKSTRAKT 

Assaiviljade ekstrakt – „Ilu ja nooruse mari“. Lõuna-Ameerikast pärinev polüvitamiinina toimiv imemari on veel üks juhtiv antioksüdantide, vajalike rasvhapete oomega-3, -6 ja -9, vitamiinide, mineraalide ja aminohapete allikas. Sellist kogust kasulikke aineid ühes ja samas marjas leidub mujal väga harva. Assaimarjadel on üldtoniseeriv toime ning need parandavad vereringlust, aktiveerivad mõttetegevust ja soodustavad normaalse kolesteroolitaseme säilitamist.

KAKAOUBADE EKSTRAKT 

Polüfenoolide ja flavonoidide allikas, mis takistavad vabade radikaalide negatiivset mõju organismi rakkudele. Just polüfenoolid annavad kakaole selle värvi ja maitse, aga ka terve rea muid kasulikke omadusi – kakao on antioksüdant, antibakteriaalne ja põletikuvastane aine. Katseliselt on tõestatud, et organism omastab kakaos sisalduva polüfenooli epikatekiini täielikult ja kiiresti. Kakao mõjub hästi ajule, stimuleerides suuremat verevoolu neisse kohtadesse, mis juhivad reaktsioonikiirust ja mälu. Ergutab südametegevust, vähendab närvipinget, ennetab trombide teket. 

ROSMARIINI LEHTEDE EKSTRAKT 

Rosmariini ekstrakt on samuti aktiivne antioksüdant, kuna sisaldab fenoolhappeid. Karnosiinhape ja selle derivaadid annavad rosmariini ekstraktile tugeva antioksüdantse, stabiliseeriva ja veresooni toniseeriva toime. Rosmariin aitab leevendada stressi. 

Koostis:

– granaatõuna (Punica granatum) viljade ekstrakt 200 mg,
– assaiviljade (Euterpe oleracea) ekstrakt 200 mg,
– kakaoubade (Theobroma cacao L.) ekstrakt 40 mg,
– rosmariinilehtede (Rosmarinus officinalis) ekstrakt 20 mg.

60 kapslit purgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
AquaOx

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Cardio-Pack – kõik, mida su süda vajab
CircuPhyt – veresoonte tervendamiseks
BP Phyto Control – veresoonte kaitse
Ginko biloba ehk hõlmikpuu – ajule ja südamele
LymFlow lümfi- ja veresoontele, jääkainete väljutamiseks