BP Phyto Control – veresoonte kaitse

BP Phyto Control omab mitmekülgset tervistavat mõju:
– hoiab alal veresoonte toonust ja normaliseerib arteriaalse vererõhu,
– kaitseb veresooni oksüdatiivse stressi eest,
– tõstab veresoonte seinte tugevust ja painduvust.

BP Phyto Control on mõeldud veresoonte ja arteriaalse vererõhu normaalsena hoidmiseks. See taimsete ekstraktide kompleks aitab veresooni tugevdada, parandab nende toonust, normaliseerib verevoolu ja ennetab veresoontes põletikuliste protsesside teket.

Sulglõhise viirpuu viljade ekstrakt – see on paljude omaduste poolest hinnaline taimne koostisaine. Eelkõige loetakse viirpuud üheks parimaks looduslikuks südame toonuse tõstjaks, mis stimuleerib õrnalt veresoonte tööd. Soodustades perifeersete ja koronaarsete veresoonte laienemist, parandab see verevarustust ja ainevahetusprotsesse müokardis ja peaajus ning vähendab mõõdukal määral ka vererõhku. Need omadused annab taime viljadele neis leiduv flavonoidide (hüperosiid, kvertsetiin) ja triterpeenhapete (oleanool-, ursool- ja viirpuuhape) rühm. Need ained parandavad koronaarset ja peaaju vereringet, tõstes märgatavalt verevoolu suurtes ja väikestes veresoontes. Lisaks vähendavad need vere üldist kolesteroolitaset, ennetades kolesteroolinaastude teket, ning pärsivad veresoontes naastude põletikku tekitavate prostaglandiinide ja fermentide aktiivsust. Samuti on neis taimedes palju C-vitamiini, mis on tuntud kui kollageenikiudude stabiliseerija, neist kiududest aga koosnevad veresoonte seinad.

Roheliste kohviubade ekstrakt sisaldab erinevalt röstitud kohvist palju tervisele kasulikke klorogeenhappeid, kuna kohviubade termilisel töötlemisel need happed lagunevad. Klorogeenhapped vähendavad veres ja lipiidide koostises dialdehüüdi toimet, mis on aktiivne kolesterooli ja vähese tihedusega lipoproteiinide oksüdant. Sellega kaitsevad klorogeenhapped veresooni oksüdatiivse stressi ja vigastuste eest. Kohviubades sisalduval kofeiinil on kahetine mõju arteriaalsele vererõhule: normaalse taseme puhul see vererõhule ei mõju või tõstab seda pisut, madala taseme puhul aga normaliseerib.

Hariliku südamerohu lehtede ekstrakt on fenoolglükosiidide, flavonoidide ja alkaloidide tasakaalustatud allikas. Need ained tugevdavad suuri ja keskmisi artereid ning kapillaare, vähendavad veresoonte spasme ja avaldavad üldist õrna rahustavat mõju, soodustades arteriaalse vererõhu langust.

Baikali tihashein on Kaug-Idast pärit taim, mis on Tiibeti ja Altai ravimtaimede korjajatele hästi teada. Selle taime aktiivsete koostisainete mõjul laienevad veresooned ja normaliseerub vereringe. samal ajal soodustab tihashein ka südame kokkutõmmete rütmi ühtlustumist, vähendades müokardi koormust.

Hiina roos on orgaaniliste hapete (sidrun-, õun- ja askorbiinhape), hibiskushappe, antotsüaanide, flavonoidide ja fütosteroolide allikas, tänu millele see avaldub veresoontele üldtugevdavat ja toniseerivat mõju.

Koostis:
– sulglõhise viirpuu viljade ekstrakt 200 mg,
– hariliku südamerohu lehtede ekstrakt 130 mg,
– Hiina roosi õielehtede ekstrakt 100 mg,
– roheliste kohviubade ekstrakt 70 mg,
– Baikali tihasheina juurte ekstrakt 30 mg.

90 kapslit purgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
BP Phyto Control

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6401131.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
CircuPhyt – veresoonte tervendamiseks
Ginko biloba ehk hõlmikpuu – ajule ja südamele
AquaOx – lisaenergia ja töökorras süda
LymFlow lümfi- ja veresoontele, jääkainete väljutamiseks

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf