Kolloidhõbe erinevate haiguste raviks

Coral Club pakub kvaliteetset desinfitseerivat ja pisikuid kahjutuks tegevat nn hõbedavett:
Kolloidhõbe Silver-Max Care

Sulle võib huvi pakkuda ka:
Kolloidhõbeda kasutamisviise ja kogemusi


Kindlasti kasutada kolloidhõbedat ja antibiootikumidest suure ringiga mööda minna. Antibiootikum võtab immuunsüsteemi 3 kuuks maha. Hullult peab mässama, et olukord taastada. Beebidel võib vabalt kasutada kolloidhõbedat – kui laps ravi vajab, siis see on ju loogika vastane, et tervist kahjustav asi on ok (vt ravimi infolehte kõrvalmõjude nimekirjaga), aga toetav asi nagu poleks.
Mõned võtavad kolloidhõbedat igapäevaselt ja seda ma otseselt heaks ei kiida ja nii ka beebile profülaktikaks ei soovita. Raviks aga iga kell.
Käesoleva artikli info pärineb Merle Martinsonilt.

Astma

Katkestab hood. Üks alates 5. eluaastast võtnud preparaate 6 x päevas, sai hoogudest täielikult lahti 10 päevaga, võttes 2 tl iga 3-4 tunni tagant päevas. Kui ta kontrolliks katkestas, naasid hood 3 päeva pärast. Võtnud uuesti kuu aega, vähendas doosi 1 tl-ni hommikul ja õhtul. Sellest piisas hoogude vältimiseks. Põhjus: ilmselt omab UKH põletikuvastast toimet. Ehkki astmat võib põhjustada bakter S. aureus (mis põhjustab ka raskestiravitavat nahanakkust, mille ravi kolloidhõbedaga üks Jaapani firma parajasti katsetab).

Põletus- ja lõikehaavad

Pihustada lahust 10 ppm pihustiga otse haavale. Niisutada ja jätta lahti 5-20 minutiks. Korrata 1-3 korda päevas sõltuvalt haava raskusest. Paranevad väga kiiresti. Üks tüdrukuke kõrvetas näo tulise õliga. Ema piserdas koheselt 2 korda päevas, jättes haava niisutatuks 15-20 minutiks. 2 nädalaga paranes 85-50%. 6 kuud hiljem polnud põletusest mingeid jälgi.

Haavad jms vigastused suus ja selle lähedal

Võtta 1 tl 10 ppm ja hoida seda vigastuse kohas vähemalt 5 minutit. 2-3 korda päevas. Tuntav paranemine juba 24 tunni jooksul.

Herpese ohatis

Niisutada vatitampooni 10 ppm-ga ja töödelda sellega huuli. Hoida tampooni vigastuse peal 5-20 min ja rohkem (mida kauem seda parem). Korrata 2-3 korda päevas. Tõhusaim, kui kasutada juba esimeste tunnuste ilmnedes, kuna siis ta ei jõua põiekese faasi ja kaob 1-3 päevaga.

Diabeetiline neuropaatia

Vereringe häirumise tõttu diabeetikutel kriimustused ja haavad paranevad märksa aeglasemalt. UKL kiirendab seda, samuti vähendab valu jäsemetes. Võtta 1-2 tl päevas sisse kui ka pihustada 2-3 korda päevas väljastpoolt haavadele.

Nahahaudumused jt lööbed ja ohatised

Haudumustele pihustatakse, jättes märjaks; teistel puhkudel vähemalt 5 minutiks. 2-3 korda päevas. Paranemine 24 tunni kestel.

Valud kõrvas

Enamasti põhjuseks bakterid Streptococcus pneumonia ja Haemophilus influenzae. Kolloidhõbe tapab nad. Heita pikali haige kõrv ülespoole. Tilgutada kõrva 5-7 tilka 10 ppm. Jääda lamama vähemalt 10 minutiks, soovitavalt vähemalt 30 minutiks. 2-3 x päevas. Ilmne paranemine 4-24 tunni pärast.

Gripp

1 tl 10 ppm 2-3 korda päevas. Hoida suus, loputades 3-5 min enne allaneelamist. Kui võtta seda kohe sümptomide ilmnedes, siis paranemine 2-3 päeva jooksul. Kui hiljem, siis kauem.

Toidumürgitus

Tapab kuus selle tavatekitajat. Juua 30 ml 10 ppm kohe sümptomide ilmnedes. Tulemused 10 min, kõige hiljem 3 tunni jooksul.

Seennakkused jalgadel

Üks arst rakendas seda 4 kuu kestel küüneseene raviks vapustavate tulemustega. Viilida karedaks küüne läikiv kate poorsuse tõstmiseks, kanda sellele lahus pihusti või vatitampooniga. Korrata 2-3 korda päevas.

Jalalabade epidermofüütia

Kanda lahus pihustiga pinnale ja lasta kuivada. Niisutada puhas sokk nakatunud piirkonnas ja panna jalga ning kanda nagu tavaliselt.

Liigesepõletik

Omab tugevat põletikuvastast toimet. Nt fibromüalgia puhul, kus valud liigestes ja lihastes. Pärast nädalast 1 tl/päevas 10 ppm sai vähendada valuvaigistavaid ravimeid 90% . Peaaegu kogu paistetus kadus, lisaks tundis energia juurdevoolu.

Larüngiit

Pihustada kurgu tagaküljele ja loputada kurku 3-4 korda päevas a vähemalt 1 tl korraga. Paranemine 2-3 päevaga. Kui kaasub angiin, vt allpool.

Mastiit

1 tl 4 korda päevas parandab 2 päevaga, ilma et rinnaga toitvad emad peaks võtma antibiootikumi.

Ninauurete nakkus

Niisutada nina limaskesta 3 korda päevas, viies kummassegi sõõrmesse 0,5-1 tl lahust korraga. Paranemine 24 tunni jooksul, täielik tervenemine 2-3 päevaga.

Angiin

Mõjuvad nii lahuse antibakteriaalsed kui ka põletikuvastased omadused. Kuristada kurku 1-2 tl-ga 2-5 min ja neelata alla. 2-3 korda päevas. Lisaks pihustada või valada lahust ninna. Märgatav paranemine 12-48 tunniga.

Kandidoosne stomatiit, suuvalge (imikute suuhaigus)

Kanda mõni tilk lahust kummassegi suupoolde 4 korda päevas. Möödus lapsel 2 päevaga.

Kaaries

Tapab 2 kaariesetekitajat bakterit. Loputada suud 1-2 tl lahusega 4-5 min, maigutades lahust suus küljelt küljele. Siis neelata alla.

Kuseteede nakkus

Antibiootikum ei aidanud – nakkus naasis. Siis 2 tl päevas 10 päeva – nakkus kadus täielikult.
Kolloidhõbe tapab 7 seda põletikku tekitavat bakterit.

Tupe seennakkus (kandidoos, soor ehk suuvalge)

1 tl 3 korda päevas sisse, samuti kasutada 4-6 tl pritsimiseks 180 ml pritsiga 2 korda päevas.

Vee puhastamine

Kolloidhõbeda lahus 0.10 ppm tapab 1,5 minutiga 100% bakteritest looduslikus jõevees, samuti sellesse lisatud bakterid. 227 ml-st piisab 23 l vee töötlemiseks. Kõige paremini sobib see lahus mittekloreeritud vee töötlemiseks.

Üldine hea enesetunne

1 tl 10 ppm 1-2 korda päevas mineraalse lisandina. Seni läbi viidud uuringud, mis ei pretendeeri küll lõplikule järeldusele, annavad alust oletada, et selline lisand tugevdab immuunsüsteemi. Ehk siis hõbedavesi võib olla võimas profülaktikavahend, hävitades peamised haigustekitajad veel enne, kui need hakkavad ähvardama tervist. Selle igapäevane manustamine on paljudel inimestel järsult vähendanud haiguspäevade hulka.

Kas kolloidhõbe on uus avastus?

Üldse mitte. Hõbeda antimikroobsed raviomadused on teada juba aastatuhandeid – aegadest, mil mikroobidest ei teatud veel midagi. Kolloidhõbe sündis seoses uute tehnoloogiatega ja on tuntud juba ligi 100 a. (1919). Henry Crookes veel 1910 teatas, et teatud metallid kolloidses olekus omavad tugevat bakteritsiidset mõju ja et mida peenem pihustus, seda tõhusam. See tugineb osalt ka metallide endi keemilisele mõjule, kusjuures kolloidolekus on see mõju spetsiifiline (erinevatel metallidel erinevatele bakteritele). Selgus, et pole olemas mikroobi, kes ei hukkuks 6 minutiga hõbeda ja elavhõbeda 50 ppm kolloidlahuses.

1 ml (15 tilka) õigesti valmistatud hõbeda kolloidlahuses on vähemalt 20 000 miljonit aktiivset metalliosakest. Suur nii lahjade kolloidide eelis on nende täielik kahjutus patsiendile, olgu see viidud organismi siis suu kaudu või naha alla. Kui kolloidhõbe on veel ka õigesti stabiliseeritud, säilitab ta oma püsivuse isegi soolade ja tavaliste vereosiste juuresolus. Selle toime toksiinidele on erakordne, nt suudab see kaitsta küülikuid teetanuse ja difteeria 10-kordselt surmavate dooside eest. Sissevõtmisel on kolloidhõbeda osakesed püsivad mao lahjendatud hapete ja aluste suhtes, jätkates sealgi oma katalüütilist tegevust. Malcolm Morris ajakirjas „Lancet“: Kolloidhõbedal puuduvad teiste preparaatide puudused ja nimelt „võime esile kutsuda valuaistinguid ja naha värvitustamist; see mitte ainult et ei kutsu esile ärritust, vaid omab ilmselget pehmendavat mõju. See kõrvaldab kiiresti põletiku ja aitab kaasa haavade kinnikasvamisele.“

Antibiootikume on kasutatud tuhandeid aastaid vanades tsivilisatsioonides. Hiina meditsiin juba üle 4000 aasta tagasi kasutas haavade raviks pastat, valmistatud hallitanud sojaubadest. Analooge oli 2000 aastat tagasi ka vilja põhjal, mis oli allutatud fermentatsioonile hallituse, pärmi ja seente mõjul. Penitsilliin oli lihtsalt looduslike hallituse eraldamine ja selle kuulutamine imeravimiks.

Kolloidhõbe ei põhjusta naha pigmentatsiooni. Samuti ei erita bakterid resistentseid tüvesid.
Silver-Max ööpäevane doos on 1 tl. 118 ml sisaldab 24 doosi.
Täiskasvanutel võtta 1/2 tl 1-2 korda päevas; lastel 1/4-1/2 tl 1 kord päevas.
Välispidiselt võib kanda otse haavadele, põletikukolletele, putukahammustustele jms nahapõletikele.
Sisaldab kolloidhõbedat demineraliseeritud veega.
Ei sisalda kunstaineid, konservante ega lisandeid.
Pole mürgine. Ei tekita sõltuvust ega oma kõrvalmõjusid.


Otse Coral Club veebipoest saad tooted tellida siit:
Silver-Max 118 ml,
Silver-Max 236 ml,

Silver Gel

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6060991.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Kolloidhõbe Silver-Max Care
Hõbedageel Silver Gel
Astma paranemise kogemus