PhytoMix for Women – looduslik fütoöstrogeen

Toote PhytoMix for Women omadused

– Toimib soodsalt naise organismi hormonaalsele foonile – rahustab pehmelt, aitab toime tulla depressiooniga, neurooside ja unetusega.
– Humal ja lina – need on tuntud loodusliku fütoöstrogeeni allikad.

Taimsete ekstraktide kompleks ja aminohape beta-alaniin aitavad:

  • pehmendada menopausi ilminguid: kuumahood, higistamine, pearinglus, tuju kõikumised, ärrituvus ja närvilisus;
  • normaliseerida uinumise protsessi ja parandada unekvaliteeti;
  • aeglustada naha ja organismi vananemist.

Coral Clubi poolt välja töötatud toode PhytoMix naistele on loodud menopausi sümptomite leevendamiseks, sisaldab innovaatilist komponenti Lifenol® – naturaalset kõrge kvaliteediga humalakäbiekstrakti, mis on üks peamisi looduslikke fütoöstrogeenide allikaid.

Toode mõjub pehmelt naise organismile, kinkides talle rahulikkuse, stabiilsuse ja hea tuju!

Patenteeritud ekstrakt Lifenol humala käbidest on PhytoMixi peamine toimeaine

Humalakäbiekstraktil on rahustav toime kesknärvisüsteemile, vähendab ärrituvust, peavalu, parandab meeleolu ja und, korrigeerib õrnatoimeliselt menstruatsioonitsüklit ja sugulist aktiivsust, aitab kaasa naissuguhormoonide sünteesile.

Lifenol® on patenteeritud, kõrge kvaliteediga humalakäbide standardiseeritud ekstrakt, mis on üheks peamiseks fütoöstrogeenide looduslikuks allikaks ja mille töötas välja firma Naturex Prantsusmaal. Selle põhiliseks toimeaineks on prenilflavonoid 8-PN (8-prenüülnaringeniin), mis leevendab äkilisi kuumahoogusid ja aitab unehäirete puhul. Katsete abil on tõestatud, et 8-PN reguleerib tõhusalt endokriinsüsteemi funktsiooni isegi organismi östrogeenitaseme alanemise korral (mis toimub menopausi ajal), selle positiivne toime tervisele on hästi tuntud, kliiniliselt tõestatud ja piisavalt teaduslikes töödes kirjeldatud.

Кliinilised uuringud on kinnitanud, et ekstrakti 6-nädalase tarvitamise järel vähenevad menopausi peamised sümptomid rohkem kui kaks korda: kuumahood muutusid harvemaks, emotsionaalne seisund stabiilsemaks ning öine higistamine vähem intensiivseks.
Lifenoli tarvitavate naiste elukvaliteet paranes oluliselt.

Lifenoli peamine eelis hormoonasendusravi ees on ohutus. Toode on täiesti looduslik, selles sisalduvad östrogeenid ei toimi hormoonidena ega avalda seetõttu organismile negatiivset mõju. Lifenol mitte üksnes ei leevenda menopausi sümptomeid, vaid aitab ka ennetada hormonaalsete muutustega seonduvaid terviseprobleeme (luutiheduse vähenemine, südame-veresoonkonna probleemid, naha seisundi halvenemine jm.)

PhytoMix’i koostisse kuulub ka beeta-alaniin

Beeta-alaniin on „naiste aminohape”, mis tekib organismis loomulikul teel, kuid vanusega selle tootmine väheneb. See optimeerib ainevahetust ja termoregulatsiooni, mis aitab menopausi ajal vähendada kuumahoogude sagedust ja intensiivsust, palavustunnet ning higistamist, vähendada väsimust, ärevust ja emotsionaalset ebastabiilsust. Beeta-alaniin on asendamatu kombinatsioonis fütoöstrogeenidega.

Uuringud on tõestanud, et beeta-alaniini tarvitamine on tõhus ja ohutu alternatiiv hormoonasendusravile. Korrigeerides naise füsioloogilisi ja emotsionaalseid seisundeid ei tekita see praktiliselt üldse kõrvaltoimeid. Näiteks ei põhjusta beeta-alaniini tarvitamine vedeliku kuhjumist organismis, nagu sageli juhtub hormoonasendusravi ajal, kui naise kaal tõuseb liigse vedeliku kuhjumise tõttu kudedesse.

Linaseemnete ekstrakt on lignaanide allikas

Linaseemned on rikkalikuks hormoonilaadse toimega lignaanide (taimsed fütoöstrogeenid) allikaks, kompenseerivad naissuguhormoonide puudujääki organismis, hoiavad piimanäärmete tervist. Lignaanid vähendavad pearinglust ja südamekloppimist, parandavad tuju, naha seisundit, aitavad pidurdada vananemist. Lisaks aitavad lignaanid kaitsta organismi vabade radikaalide eest (nende toime on võrreldav võimsa antioksüdandi E-vitamiini toimega). Nii on need abiks enneaegse vananemise ja sellega kaasnevate terviseprobleemide osas.

Kui organismi östrogeenitase on madal (mis juhtub tavaliselt menopausi ajal), toimivad lignaanid nõrkade östrogeenidena ja aitavad vähendada üleminekuaastate ebameeldivaid sümptomeid.

Kui organismi östrogeenitase on liiga kõrge, blokeerivad lignaanid liigse östrogeeni sidudes end östrogeeni retseptoritega. Selle omaduse tõttu aitavad lignaanid vähendada hormonaalsete kasvajate tekke riski, mis võivad areneda liiga kõrge östrogeenitaseme taustal.

Safrani tolmukate ekstrakt on oluline PhytoMix’i komponent

Safran — kõige kallim vürts maailmas. Et saada 1 kg toorainet, on vaja korjata tolmukaid umbes 220 000 õielt! Safrani ekstrakt stimuleerib kesknärvisüsteemi, aidates vabaneda dopamiinil ja serotoniinil ja pikendades nende eluiga peaajus, parandab mälu, keskendumist, tõstab üldist toonust ja parandab naha seisundit.

Safran on tuntud oma positiivse mõjuga psühhoemotsionaalsele sfäärile: parandab tuju, vähendab rõhutust, leevendab depressiooni, tõstab tähelepanu keskendumist, parandab une kvaliteeti, aga aitab ka normaliseerida isu, takistades seeläbi liigsöömist.

Safrani emakasuudmete ekstrakt sisaldab krotsiini ja safranaali – unikaalseid antioksüdante ja emotsionaalset fooni parandavaid stressivastaseid komponente.

Koostis:

– beeta-alaniin 400 mg,
– humalakäbiekstrakt 100 mg,
– hariliku lina seemne ekstrakt 30 mg,
– safrani emakasuudmete ekstrakt 20 mg.

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
PhytoMix for Women

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
PreNatal+ beebiootel emadele
Libidextra Women teeb naised seksapiilseks