Astma paranemise kogemus

Saadud tervise paranemise tulemus on saadetud P. Juraite poolt.

41 a. naine. Oli korduvalt haige põdedes bronhiiti ja esinesid hooti hingamis raskused. Mitmetel kordadel viibis haiglaravil kus talle pandi diagnoosiks II astme astma. Arst kinnitas, et see ei allu ravile ja kogu elu tuleb kaasas kanda inhalaatorit.

Tihti juhtusid astmahood ägenema kontserdil olles, köha oli kuiv ja tugev, mis kulmineerus oksendamisega ja ägedate hingamis raskustega. Ainult inhalaatori kasutamine aitas sellisest seisundist väljuda.

Sellised sümptomid avaldusid samuti suletud ruumides, suvel ja talvel.

Astmast tervenemise protsess ja kasutatud tooted

Tutvus Coral Club-iga ja otsustas hakata selle liikmeks. Ta alustas Coral-Mine vee joomist. Mõne aja möödudes tegi esimese Colo-Vada Plus organismi puhastus programmi ja pärast seda täheldas ta märgatavat tervise paranemist. Seejärel läbis ta uuringu Electro Magnet Resonants dr. Rainhard Volli meetodil (aparaat “Oberon”) ning talle koostati tervise taastamise programm mille kohaselt kasutas veel mitmeid looduslikke vahendeid nagu MSM (looduslik väävel), H-500 (antioksüdandid), erinevad vitamiinid. Veel tarbis ta Sipelgapuu koort (Pau d’Arco) ja kolloidhõbedat (Silver-Max) samaaegselt ja pärast kolme kuulist tarbimist märkas, et kuiva köha hoogusid tal enam ei teki.

Aasta jooksul tegi veel ühe Colo-Vada organismi puhastuse kuuri ja seejuures tarbis igapäevaselt piisavas koguses Coral-Mine vett ja teisi Coral Club toidu rikastajaid. Sellest ajast peale puhastab ta oma organismi Colo-Vada programmiga vähemalt 1 korra aastas ja juba üle kolme aasta pole esinenud ühtegi astma sümptomit. Läbides arsti juures uuringud ei suutnud arst seda uskuda ja isegi kahtles selles kas varem pandud haiguse diagnoos õige on. Arsti teadmiste kohaselt astma sümptomid nii kergelt ja suhteliselt kiiresti ei möödu.

Programm astma jaoks, kestvusega 1-2 kuud:

Visi-Prime
Küüslauk
Kolloidhõbe
Letsitiin
LymFlow
Ternespiim Colostrum Plus
Lutsern
Coral Mine
MindSet

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6452387.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Vaata ka:
Kolloidhõbe Silver-Max Care
Kolloidhõbeda kasutamisviise ja kogemusi
Hõbedageel Silver Gel