Programm “Energia ja elujõud”

CORAL MINE
Looduslik toode, mis on valmistatud Jaapani süvavee korallidest, mida saadakse Jaapani merest Okinawa ja Tokunosima saarte lähedusest.
Coral-Mine reguleerib mineraalide tasakaalu ja normaliseerib kõikide organite ja süsteemide tööd.

Vette asetatud kotikene rikastab vee kasulike mineraalidega:
– Taastab organismi vee ja soolade tasakaalu, mõjutab positiivselt neerude ja seedeelundite tööd, reguleerib arteriaalset vererõhku.
– Toetab luu- ja sidekoe kasvu.
– Mõjutab positiivselt organismi üldseisundit, avaldab vähest toniseerivat toimet.
– Reguleerib vee ja soolade ning hapete ja aluste tasakaalu ning parandab organismi üldseisundit.
– Normaliseerib ainevahetust ja täiendab organismi energiavarusid. Kasulik sportlastele ning füüsilise ja vaimse pinge korral.

Kõik tootes Coral-Mine sisalduvad mineraalid aitavad normaliseerida organismi valkude, lipiidide ja nukleiinhapete ainevahetust. Magneesium ja kaltsium toetavad efektiivselt tugi- ja liikumiselundite funktsiooni ja aitavad kaasa luu- ning sidekoe uuenemisele. Reguleerib koos naatriumiga südame ja veresoonkonna tööd, toetab südame ja veresoonte tervist. Magneesium ei osale mitte üksnes närviimpulsside edasiandmises, vaid normaliseerib närvisüsteemi tööd ning aitab saada üle depressioonist. C-vitamiin toimib antioksüdandina ja takistab organismi enneaegset vananemist. Tasub märkida, et mainitud komponentide kombinatsioon toimib sünergiliselt. Iga komponendi kasulikud toimed võimenduvad teiste komponentide mõjul. Soovitatakse mineraalide kombinatsioonina joogivette. Parandab vee organoleptilisi omadusi.

Kasutamine: asetada 1 pakike (ilma avamata) 1,5 liitrisse vette (vee kogust võib 2-3 korda vähendada). Soovitatakse kasutada pudelivett või filtreeritud vett. Vesi on 5 minuti pärast tarbimiseks valmis. Soovitav on vesi tarbida ära ühe päeva jooksul.

Programmi rakendamise ajal on soovitatav pidada kinni joomisrežiimist (vähemalt 1,5 liitrit vett mineraalse lisandiga Coral Mine).

ACTIVIN
See on võimas antioksüdant, mis seob vabu radikaale. On tõestatud, et stress ja vabade radikaalide purustav toime mõjuvad inimese tervisele negatiivselt, kiirendavad vananemisprotsesse ja häirivad rakusisest ainevahetust.

Activin aitab kaasa:
– vere kolesteroolitaseme alandamisele;
– vananemisprotsesside aeglustumisele;
– südame-veresoonkonna funktsiooni normaliseerumisele;
– silma kapillaaride (peenimad vere- või lümfisooned) hapruse vähenemisele;
– insuliini tootmisele organismis;
– vabade radikaalide sidumisele (neutraliseerimisele);
– kaitseb stresside eest;
– tõstab vastupidavust ja kiirendab tervenemisprotsesse.

Koostis: iga kapsel sisaldab 50 mg kõige aktiivsemaid, puhtamaid ja bioloogiliselt hästi omastatavaid viinamarjaseemnetest eraldatud proantotsüanidiine (aktivin), kompleksi Soyforse (300 mg), C- ja E-vitamiine (vastavalt 100 mg ja 20 RÜ), D. saline’st saadud β-karotiini 18 mg, bioloogiliselt omastataval kujul mineraalaineid ja palju muud kasulikku.

Kasutamine: 1 kapsel kaks kord päevas söögi ajal. Kui eluviis on seotud suure energiakuluga, kasutada 2 või rohkem kapslit 2 korda päevas söögi ajal.

H-500
Toode, mis takistab vabade radikaalide hävitavat toimet ning tõstab energia tootmise stimuleerimise kaudu organismi rakkude energeetilist potentsiaali.

Antioksüdantide segu, mis kaitseb vabade radikaalide eest ja aitab taastada organismi normaalset töövõimet. H-500 suurendab vastupidavust füüsiliste ja vaimsete koormuste perioodil, sportimise või raske töö ajal. Kiirendab lihaste taastumist pärast füüsilist koormust.

Kasutamine: 2 kapslit hommikul ja lisaks mõned korrad päevas, kui energiapuudus kehas on suur.

CORAL TAURINE
Aminohape tauriin on bioloogiliselt aktiivne aine, mis on vajalik organismi normaalseks talitluseks. On kinnitatud, et tauriini leidub peaaegu kõikides elutähtsates organites ja kudedes.

Tauriini sisaldavad ainult loomse päritoluga toiduained (liha, munad, piim, kalmaar, krabid). Taimsetes toiduainetes seda ei leidu. Tauriin sünteesitakse organismis aminohappest tsüsteiinist, kuid peale 40. eluaastat väheneb sünteesimine oluliselt.

Taimetoitlastele ja eakatele inimestele on äärmiselt oluline varustada oma organismi tauriiniga. Piisav kogus tauriini on oluline südame ja veresoonte talitluseks.

– Aitab suure vaimse, füüsilise pinge ning stressi korral toime tulla.
– Varustab silma võrkkesta toitainetega.
– Annab organismile energiat.
– Osaleb rasvade lõhustamises ja omastamises.
– Parandab naha niiskustasakaalu.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6452387.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Vaata ka teisi spetsiaalselt koostatud programme siit lehelt:
Combo

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf