Säravvalgete hammaste saladus

Mittenaturaalsete ihuhooldusvahendite kasutamine on kahjulik ja rikub teie tervist! Olgu see “tavaline” seep, shampoon ja hambapasta, mida “soovitavad parimad hambaarstid“. Blend-a-med olla parim pasta, aga kahjuks hävitab see teie hambakaeltelt kaitsva emaili. See on lausa liider-hambapasta. Kolm aastat tarbite, siis saab teist hambaarsti püsikunde, sest peab hakkama hambakaelasid katma spetsiaalse lakiga või lausa kullaga. Palun puhastage hambaid ainult pulbriga. Kõige parem ongi see 3 rubla maksev piparmündimaitseline hambapulber. Jah, igal pool ei ole müüa, aga otsige ja te leiate kindlasti.

Ja mis veel välja mõeldi! Valgendavad hambapastad! Kolm korda valgendad ja email hakkab kooruma. Rohkem ei ole midagi valgendada. Hambaarsti töö ei lõpe kunagi. Ainuke võimalus oma kollaseid hambaid valgendada on õige söök, mis sisaldab mineraale. Kahjuks rikuvad hammaste emaili värvust suitsetamine, kohv, tee ja punane vein.

Räägin veel hammastest. Käisin Mongoolias – sain vapustava kogemuse. Kui kohale jõudsime, siis kohe küsiti, et kas soovite meie juustu? Muidugi soovisime proovida. Meid hoiatati, et on küll kõvavõitu, aga kõik nende lapsed söövad seda. See oli kas kitse- või hobusejuust. Soolane kivitükk. Sealsed lapsed ei saa komme. Neile antakse vaid neid juustutükke, mis on nii kõvad, et neid ei õnnestu närida, vaid peab lutsutama. See on mineraale, aminohappeid ja fermente täis söök. Lapsed vaatasid meile otsa ja naeratasid lumivalget 32-hambulist Hollywoody naeratust! Keegi ei saanud meie öeldust mitte midagi aru. Nad ei tea üldse, kes või mis asi on hambaarst. Meie riigis on lapsed kõik hambutud. Lagunevad piimahambad ja asemele kasvavad juba aukudega jäävhambad, mida hakatakse kohe parandama.

Me peame veel 100 aastat mööda steppi oma arengu mahajäämust taga ajama, sest targad monglid on meist kaugel ees…


Dr Olga Butakova, raamatust “Diabeet. Kõrge vererõhk. Olga Butakova loengute põhjal”.
Raamatut saab osta, kui kirjutada allolevale emaili aadressile.
Hind 6 € koos postitasuga üle Eesti.

Alusta paremat elu nüüd ja kohe! Küsi tasuta nõu sobiva puhastusprogrammi kohta siit – tervisesaladused@gmail.com

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Vaata ka teisi artikleid Olga Butakova õpetustega:
https://tervisesaladused.ee/category/butakova/

Hambad saad puhtaks apatiidi võluväega:
Uus tase hambapesus – Coralbrite
Mis on lumivalge naeratuse saladus?