MIS ON LUMIVALGE NAERATUSE SALADUS?

Ükski meik ei kaunista nägu nii, nagu puhtus silmades ja siirus naeratuses,” ütles Erich Maria Remarque. Sellele võib ainult lisada seda, et mitte ainult ilus, vaid ka lumivalge naeratus muutub tõeliseks kaunistuseks.

Veel valgem kui valge

Neile, kes unistavad Hollywoodi naeratusest, pakub kaasaegne hambaravi laia valikut hammaste valgendamise meetodeid: alates spetsiaalse ainega salvest kuni ultraheli- ja laservalgenduseni. Viimasel ajal on sellised protseduurid väga moes, kuid ei tohi unustada, et ilus ja terve naeratus on korraliku igapäevase suuhoolduse tulemus. See hõlmab vähemalt kaks korda päevas hambapastaga harjamist, aga ka suuloputusvahendi ja hambaniidi kasutamist, mis aitavad hambakattu põhjalikumalt puhastada, eemaldada baktereid ja säilitada happe-aluse tasakaalu suuõõnes.

Coralbrite – sinu tõeline naeratus

Meie Coralbrite hambapasta põhineb looduslikul hüdroksüapatiidi allikal, mis on Jaapani Yonaguni saarelt pärit koralli fossiil. Hüdroksüapatiit CoralApatite® kui rikkalik mikro- ja makroelementide allikas tagab hambaemaili remineraliseerimise ja taastamise, ennetades kaariese teket. Samuti tänu oma korallilisele päritolule on sellel absorbeerivad omadused ja hambaemaili heledamaks muutev efekt.

Looduslikust lubjakivist pärit kaltsiumkarbonaat, mis on ka hambapasta koostises, omakorda täiendab ja intensiivistab selle tugevdavaid ja valgendavaid omadusi. Sibulaekstraktist saadavad allantoiin ja kvertsetiin, millel on väljendunud antioksüdantne toime ja antiseptilised omadused, suurendavad omakorda ennetavat toimet.

Ja Kreekast, Khiose saarelt pärit pistaatsiapuu ainulaadne mastiks – “Khiose pisarad” – mitte ainult ei vähenda bakterite hulka suus, vaid annab koos Jaapani piparmündiõliga meeldiva värskendava maitse.

Tänu kõikidele nendele komponentidele parandab Coralbrite hambapasta hambaemaili remineraliseerumist, tugevdab ja taastab, poleerib ja kirgastab hambaemaili, vähendab hammaste tundlikkust ja ennetab kaariese teket.

Ärge unustage, et hea tuju saab alguse naeratusest ja ilus naeratus algab õigest hammaste ja suuõõne hooldamisest.

Algselt ilmunud siin.


Kasutamine
Täiskasvanutele väike kogus hambapastat, umbes hernetera suurune, kanda hambaharjale ja hoolikalt pesta hambaid, eelistatult peale igat toidukorda või minimaalselt kaks korda päevas või hambaarsti ettekirjutuse järgi.

Toodetud Jaapanis.

Otse Coral Club veebipoest saab toodet tellida siit:
CoralBrite

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6452387.html

Lisainfo toote kohta ja tervisenõu saab siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Uus tase hambapesus – Coralbrite
Säravvalgete hammaste saladus