Testi enda füüsilist vormi lihtsate harjutustega

Enne kui valid intensiivse treeningu, tee läbi meie testid. Need aitavad selgitada välja sinu ettevalmistustaset ja annavad vihjeid, kus oleks vaja tulemusi tõsta.

1. Südame-hingamistest

Kõnni tänaval 12 minuti jooksul maksimaalse võimaliku kiirusega. Hea näitaja oleks üle 2 km distants. Kui sul ei õnnestu läbida 1,5 km, siis on tulemus nõrk.
Missugune su tulemus ka ei oleks, vajab organism siiski alati toetust! Toeta oma organismi Coenzyme Q10 abil. Antud ensüüm on kasulik südamelihase normaalse talituse toetamiseks ja ainevahetuse reguleerimiseks. Eriti vajalik pärast 30 eluaastat.

2. Hinda oma pulssi pärast koormust

Astu trepiastmele ja tule sealt alla kahe jalaga vaheldumisi 4 minuti jooksul. Normaalne tulemus on juhul, kui sinu pulss ei ületa pärast harjutust 94 lööki minutis.
Tegele kardio-treeningutega koos Coral Magnesium tootega. See aitab reguleerida südamerütmi ja avaldab soodsat mõju südamele ja veresoonkonna talitlusele.

3. Vastupidavustest

Kui sul õnnestub teha kükitamisharjutust 3 minuti jooksul – on sinu vastupidavus normis. Kui aga ei õnnestu see ka 1 minuti jooksul, siis peaks kindlasti treenima.
Täienda oma treeninguid Coral Carnitine tootega. Karnitiin taastab organismi energiavarusid pärast füüsilist koormust, aitab tõsta vastupidavust ja töövõimelisust.

4. Liikumiskoordinatsioon

Seisa sirgelt, võta õlgadelaiust harkseis, käed pane puusadele. Pane silmad kinni ja tõsta üks jalg. Kui suudad hoida tasakaalu 20 sekundit ja rohkem, siis on su tulemus hea.
Koordinatsioonihäire põhjuseks võib olla B12 vitamiini puudus. Tasty B lime flavor – vitamiinide kompleks, mis rahuldab organismi B-rühma vitamiinide ööpäevast vajadust.

Pea meeles, et madalad näitajad on tõsine põhjus treeningutega alustamiseks, mitte aga spordist loobumiseks! Kui sinu näitajad on keskmised, siis alusta üldisest füüsilisest ettevalmistusest ning kui need tõusevad normaalse tasemeni, siis vali endale meelepärane spordiala.

Olge terved ja hoolitsege oma lähedaste eest!

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/