Koensüüm Q10 – peata vananemine, noorenda oma keha

Koensüüm Q10 panustab hindamatu abiga, et:

  • säilitada normaalne südame talitlus isheemiatõve, arütmia, hüpertoonia korral;
  • suurendada töövõimet ja vastupidavust emotsionaalse ning vaimse või füüsilise kurnatuse seisundite korral;
  • kiirendada taastumist erinevatest haigustest;
  • pikendada aktiivsust kõrge vanuseni;
  • taastuda erinevatest haigustest.

Loe siit, mille poolest on uus toode veelgi parem:
20 punkti Jaapani koensüümi Kaneka Q10 kohta

Ubikinoon on energia tootmiseks rakkudes ja keha elujõu säilitamiseks hädavajalik aine ning Koensüüm Q10 on selle allikas. Siinses tootes on kasutatud Jaapani ettevõtte Kaneka patenteeritud aktiivset koensüümi vormi.

Koensüüm Q10 on vitamiinitaoline aine, mida leidub kõigis elus rakkudes. Sellest tuleneb ka selle teine nimi ubikinoon, inglise keeles ubiquitous quinone ehk kõikjal esinev kinoon. Ubikinooni sisaldavad nn rakkude energiajaamad – mitokondrid, mis toodavad umbes 95% kogu keha energiast. Ubikinoon toetab rakuenergia tootmist ja on oluline osa organismi antioksüdantsest kaitsest.

Kaneka koensüüm Q10 (ubikinoon) saadakse pärmi biotehnoloogilise kääritamise teel ja seda peetakse identseks inimkeha toodetud koensüüm Q10-ga. Kombinatsioon kookosõli keskmise ahelaga triglütseriidide (MCT) ja prebiootilise inuliiniga suurendab koensüümi biosaadavust ja kiirendab energiatootmist. Kaneka koensüüm Q10-t on kõige enam uuritud, sest just seda kasutati ja kasutatakse jätkuvalt enamikus ubikinooni omaduste uuringutes.

Koensüüm Q10 on igat tüüpi rakkude elutegevuseks vajalik energiasubstraat

Kui seda on kudedes piisavalt, kulgevad immuunreaktsioonid normaalselt. Inimorganismis sünteesitakse koensüümi mevaloonhappest, mis on üks olulisemaid orgaanilisi happeid elusolenditel. Vanusega aeglustub ubikinooni sünteesimine organismis ja selle kättesaamine toidust, mis on vanema eaga kaasnevate paljude haiguste üks põhjusi. Kuid isegi noorel organismil ei õnnestu alati kompenseerida keha vajadust selle väärtusliku aine järele toiduga: näiteks tuleb päevas 15 mg ubikinooni saamiseks lisada menüüsse 1,5 kg küpsetatud forelli, 500 g tailiha või 600 g maapähkleid. Siin tulebki appi bioaktiivne toidulisand Koensüüm Q10.

Koensüüm Q10 on ubikinoonil põhinev looduslik toode, mis suurendab organismi energiapotensiaali, suurendab antioksüdantset kaitset, hoides ära enneaegset vananemist ja paljude haiguste teket.

Suurim koensüüm Q10 vajadus on maksimaalse energiatarbega organitel – südamelihasel, ajul, maksal, neerudel, kopsudel ja kõhunäärmel, mistõttu selle aine piisav kogus on nende elundite normaalseks toimimiseks eriti oluline. Koensüümi kasutamist näevad ette paljud kaalulangetamise programmid, sest see stimuleerib energiatootmist ja normaliseerib ainevahetusprotsessi. Seejuures liigsed rasvaladestused lõhustatakse ja organism kasutab need ära toitainete allikana.

Uuringud on näidanud, et koensüüm Q10 on vajalik organismi immuunkaitse tagamiseks: see suurendab makrofaagide aktiivsust ja suurendab immuunglobuliinide hulka.

See aine normaliseerib ka südame-veresoonkonna tööd – suurendab südamelihase kontraktiilsust ja parandab verevoolu selles, avaldab antisklerootilist, arütmiavastast ja hüpotensiivset toimet, suurendab füüsilist vastupidavust, aeglustab vananemisprotsesse, kaitstes mitokondreid oksüdeerumise eest. See vähendab oluliselt ravimite toksilist toimet, toetab harknäärme funktsiooni.

Tuleb arvesse võtta, et koensüümi toime ei ole momentaanne. Selle kasutamise tulemused hakkavad avalduma 2-4 nädalat pärast tarvitamise alustamist, kui saavutatakse selle kontsentratsiooni vajalik tase organismis.

Koostis:

– Koensüüm Q10 100 mg.

60 kapslit purgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Coenzyme Q10

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud põnevat leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
20 punkti Jaapani koensüümi Kaneka Q10 kohta
Assimilator – seedeensüümid rasvade, valkude ja süsivesikute lõhustamiseks
Papaia – maitseb ka lastele ja neile väga sobilik