Suurepärane tulemus kõhukinnisusega vaid korallivee joomisel!

Alusta veest, sinu keha vajab seda!

Sain sellise imelise tagasiside ja olen väga tänulik noorele tüdrukule Mariliisile, et ta otsustas usaldada mind, Okinawa saarestiku jaapanlaste nooruslikkuse ja elujõu saladust Coral Mine’i ning oma sisetunnet, mille tulemusel jõudis ta nii ruttu selliste suurepäraste tulemusteni!
Ma ei tea veel kõike ja ka mina alles õpin, kuid olen näinud, mida vesi ja taimed suudavad ning usun, et paljudele tervisehädadele leidub lihtsamaid ja valutumaid lahendusi, kui sa arvatagi oleks osanud!

Kirjuta mulle tervisesaladused@gmail.com, olen sulle abiks sellel teel 🙂


Kõhuga on mul probleeme olnud juba lapsena. Mäletan, et pidin tihti jooma halli pulbrit nimega Smecta. See maitses ja lõhnas väga halvasti ja tihti ajas oksendama. Muidu olin terve ja rõõmus maalaps. Toitusin tervislikult ja olin igati aktiivne.

Umbes 17-18 aastaselt läks olukord hullemaks. Käisin WC-s ainult kord nädalas ja siis tuli ka kõigest mõni pabul. Pöördusin uuesti arstide poole. Käisin sondi neelamas ja koloskoopias. Magu oli korras ja sooled samuti. Ainuke asi, mis mulle öeldi oli see, et mul on laisk ja pikk sool ja ma peaks rohkem liikuma, sööma peeti ja jooma keefiri.

Aastate jooksul olen proovinud erinevaid teesid ja tablette. Väike osa neist, mis kohe hetkega meelde tulevad: figura tee – ei mõjunud, looduslikud organismi puhastavad ja ainevahetust kiirendavad teed – mõjusid alguses veidi, Dida – ei mõjunud, Apple Cider – ema soovitas, tal mõjus hoobilt, mulle ei mõjunud üldse. Kasutasin ka mingit kõhulahtistit vahepeal, mis toimis, aga millega kaasnesid suured kõhukrambid ja iiveldushood.

Selle aasta veebruaris läks olukord järsku nii hulluks, et pidin kiirabi kutsuma. Mind jooksutati kiirabi vahet mitmeid kordi, sest nad ei avastanud kordagi midagi aga valud muudkui tulid tagasi. Mulle tehti ultraheli, röntgen, kompuuter, käisin sondi neelamas, tehti erinevaid vereproove – mitte midagi. Süüa ei saanud peaaegu mitte midagi, sest kohe lõid sellised valud sisse. Olin 5 nädalat haiguslehel ja lõpuks üks asi, mis avastati tänu minu emale oli see, et mul on laktoositalumatus.

Vahepeal läksid kõhuvalud talutavamaks ja oli juba enam-vähem olla aga kõht ikka ei toiminud nii nagu peaks.

Suve lõpus läksin sõbrannadega Läti reisile. Õhtul ostsime poest pudelivett, et hommikul peale pidu oleks hea juua. Sõbranna pani pudelisse kummalise pakikese ja andis mulle proovida. Vesi maitses hoopis paremini, kuidagi värske maitsega oli. Ta ütles, et see on koralliliiva vesi ja et tegelikult ma peaksin minema ta õe Elo juurde konsultatsiooni ja võib-olla saab ta mind aidata mu kõhuhädadega.

Alguses olin veidi skeptiline, kuid siis mõtlesin, et mida mul kaotada on. Olen proovinud niipalju asju ja pole siiani abi saanud. Elo rääkis, et tegelikult peaks WC-s käima iga päev ja juba enne hommikusööki. Ma ütlesin talle, et minu puhul on see võimatu. Ta ütles, teeme proovi… alustame aeglaselt.

Hakkasin Coral Mine vett jooma täpselt 1. oktoober ehk 2 kuud tagasi. Juba nädal pärast vee joomist hakkas kõht normaalselt läbi käima. Käisin WC-s tavaliselt kohe peale sööki, mis oli minu jaoks suur üllatus. Väljaheide ei olnud enam ainult väikesed pabulad vaid korralik pehme mass. Paari nädala pärast käisin mõnel päeval lausa kaks korda WC-s ja vahepeal enne hommikusööki. Enam ei ole kõhuvalusid, kõht ei ole punnis, palju kergem ja parem on olla.

Seega, kui sa vaevled ka kõhuvalude ja kõhukinnisuse käes, siis ära kahtle ja proovi Coral Mine vett – sul ei ole mitte midagi kaotada peale si**a, mis on sinu sees!


Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/2917953.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/