12 FAKTORIT MIS PÕHJUSTAVAD HAIGESTUMIST

Infot ei jagata kunagi niisama! 4 esimest faktorit on 75% haiguste tekitajateks.

Ebaõnnestumine kasvõi ühes põhjuses 12-st viib niikuinii haigestumiseni. See on äärmiselt ebameeldiv, kuid nii see on.

1. PSÜHHOLOOGIA. Nendel, kes tigetsevad, närveerivad, kadetsevad, eralduvad hormoonid, mis lõhustavad meie maksa. Stress, see on peamine psühholoogiline põhjus.

2. SÖÖK. Ei tohi süüa toitu mis ei rikne! Näiteks viinamari, mis on poodides. Looduses imesid ei esine: viinamari PEAB riknema. Ta peaks lebama taldrikul 3-5 päeva ja käärima hakkama. Bulgaaria paprika ei saa nii kaua olla riknemata, kui ta on võetud lihtsalt peenralt. Ilmvõimatu on, et normaalset õuna ei tahaks õunauss. Siis järgmiseks võetakse keeduvorsti. MIKS TE OSTATE SEDA SOOLA WC PABERIS JA TEETE INTELLIGENTSE NÄO, ET SAITE VALKU? Midagi te ei saanud. Või võtame seened. Meie kehas puuduvad seenevalkude lõhustamiseks vajalikud fermendid. Miks siis koormata oma keha? Teada ja teha on kaks erinevat asja. Kõik on maailmas kahetine: tegevus ja vastutegevus. Kas te sööte seeni, sest need on tasuta? Aga tuleks süüa vaid head ja vajalikku. Harjunud… maitseb…? See on meil peas kinni, harjumused, mitte oma keha kuulamine. Kui aga on plaanis kiirelt ja valulikult surra, siis ärge pange mu juttu tähele. Ajage oma asja edasi.

3. VESI. Kõik mahlad sisaldavad konservante, värvaineid ja selle pärast on kolmandaks haigestumiste põhjuseks must vesi ja joogid. Kui te arvate, et joote 100% apelsinimahla ilma suhkruta, siis lugege parem nii: “100% apelsini ilma tomatita”. Sõna “mahla” jätke vahele, sest mahla seal ei ole. Sõna “suhkruvaba” tähendab, et seal on sünteetilised magustajad, mis on veel kahjulikumad kui tavaline suhkur. Kui aga peale on kirjutatud “konservandivaba”, siis on seal sees sellised konservandid, mida vastavad instantsid ei oska veel tuvastada. Suurte firmade tehnoloogia kappab suurte sammudega eest ära. Nende heaks töötavad maailma parimad keemikud.
Looduses ei esine selliseid tooteid mis seisavad 2 aastat toatemperatuuril ilma riknemiseta.

Veega on asi palju tõsisem. Inimkond läheb tupikusse toitumise ja joogireziimi pärast. Maamunal eksisteerib peale inimese veel ligikaudu 96 000 liiki elusolendeid, kuid ainult 1 liik – INIMENE, JOOB IGASUGUST JAMA VEE ASEMEL JA SÖÖB KUUMUTATUD TOITU. Kõik teised elusolendid joovad ainult VETT. Me võimegi jääda diskuteerima, et kas juua rohelist teed, musta teed, kohvi, kakaod…. Kas anda lastele teed? Kas see hoiab meid tervena? KES ÜLDSE ÜTLES, ET LASTELE TULEB TEED ANDA??? Meie ise oleme nii otsustanud. See on traditsioon. Nagu ka see, et lugeda ühistranspordis, autos, söögi ajal. Ning isegi elu lõpuks ei saa inimene aru, mida ta valesti tegi. Kui inimene jookseb vales kohas üle tee ja jääb auto alla, siis on ilmselge, mida ta tegi valesti. Me saame hetke analüüsida ja mõistame, mis oli valesti. Kui me joome süsihappegaase täis kihisevaid jooke, siis meile keegi hindeid ei pane. Hinded paneb teile elu ise!!! See, milline te näete välja 10-15 aasta pärast, sõltub teist endist.
Te tahate elada kaua ja tervena? JOOGE VETT!

4. PÕHJUSEKS ON ORGANISMIS LEIDUVAD SEENED, VIIRUSED, PARASIIDID, BAKTERID.
Tahad või ei taha, aga nad ON, nad elavad. Neil on samasugune õigus elada, nagu meilgi. Ära tappa me neid kõiki ei saa ega suudagi. Pigem suudavad nemad meid hävitada. Paraku ei ole see nende eesmärk. Nad tahavad meid ekspluateerida ja saada kõik oma eluks vajalik meie arvelt. Isud on tegelikult parasiitide tekitatud, õgardlushood niisamuti. Seega kui vabaned puuk-üürnikest oma kehas, vabaned ka isudest!

5. PÄRILIKKUS. Kui teie emal on diabeet, siis lõpetage süsivesikute tarbimine kohe ja praegu. Kui ema suri südame isheemiasse, siis alustage koheselt tegelemist südame-veresoonkonnaga. Õun ei veere õunapuust eriti kaugele.

6. TRAUMAD. Püüdke likvideerida need tulemused, mis teil võivad tekkida. Need on selgroog, vaagna, kolju jt eluliselt tähtsate organite traumad. Teie väikese varba traumaga ei kaasne õnneks muud kui valu. Küll aga võib kolju traumast kaotada nägemise.

7. LIIKUMISE PUUDUS. Väheliikuv eluviis viib lümfi seiskumiseni, organismi reostumiseni. See omakorda viib töökorrast välja organid.

8. BIOENERGEETIKA. Varem nimetati seda kaetamiseks, kuid nüüd energeetiliseks rikkeks või tormiks…

9. ÖKOLOOGIA. See on tõsine probleem, meie ümber on tohutult palju kiirgavaid elemente, mis rikuvad meie elu. Kuigi me oleme igasugu kodukeemiaga nagu harjunud, peseme end keemiliste ja jääk-kemikaale täis ihuhooldusvahenditega. Aga läbi naha imenduvad kõik kemikaalid ka meie kehasse ja kahjustavad organeid. Nahk mitte ainult ei erita, vaid ka omastab.

10. MEDIKAMENDID. ÜRO andmetel üle 70% diagnoosidest pannakse valesti. Seega manustate tihti mittevajalike keemilisi medikamente. Ja enamasti on niinimetatud “heal rohul” leht kaasas, millelt võib lugeda, kuidas ta teid võib 1 heateo kõrvalt 7 erineval moel kahjustada. Nn kõrvalmõjud preparaadil!!!

11. KAHJULIKUD HARJUMUSED. Need ei ole mitte ainult suitsetamine, alkoholism, narkootikumid, vaid ka näiteks kõhuli magamine. Kõhuli magada on surmavalt kahjulik. 40% inimestest sureb unepealt, kõhuli magades. Kui inimene on noor ja terve, siis annab keha unepealt märku, et hingamiskeskus kipub blokeeruma ja ta muudab asendit. Kui aga inimene kasutab und soodustavaid medikamente, siis ta ei saa aru, kui tekib probleem ja lämbub. Parim asend magamiseks on selili, ilma padjata. Ainult kaela alla tuleks asetada väike padi, mis kaela toetab. Sellisel juhul saab keha puhata ja vereringe töö pole häiritud. Uni on sügav ja kosutav.

12. AEG… Vananemine toimub seetõttu, et kaotame vett ja energiat. Juues vett iga päev, liikudes piisavalt, toitudes tervislikult anname oma kehale hapnikku. ME EI VANANE, KORTSUD EI TEKI NII KERGESTI, HAIGUSED EI KIMBUTA.


Dr Olga Butakova, raamatust “Tervise saladused“.
Raamatut saab osta, kui kirjutad meile – tervisesaladused@gmail.com .

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/