5 kõige ohtlikumat toiduainet meie tervisele

Söömine/toitumine. See peab olema jaotatud kolmeks, igaühel peab olema tabel. Millised toiduained on ohtlikud süüa. Ja kui te järgmine kord neid sööte, siis teate, et sööte ohtlikke toitaineid, millest võib tekkida väga palju probleeme.

Esimesel kohal on lisatud ferrotsüaniid, see on kaaliumsoolatsüaniid, paakumisvastane aine. Muudab vee struktuuri ega lase soolal tükki minna. Seda ei tohi mingil juhul tarbida! E536. See on surmavalt ohtlik lisaaine. Midagi ei juhtugi hetkega, aga see koguneb teie organismi ja tekitab südamepuudulikkuse. Kes selle välja mõtles, ei tea. Aga homsest ei tohiks seda teha. Tahate peensoola, siis jahvatage ise oma meresool.

Teine on valge suhkur. Palju sellest ei räägi, vaatame jupikesi filmidest. Suhkrut võib päevas kasutada mitte rohkem, kui 5 teelusikatäit. 1 tl 1 klaasi vee kohta. Kõik sellest üle lõhub organismi. Asendage meega või muu sellisega. Valge suhkur lõhub meie keha. Pruun on parem, roosuhkur. Glükoos, see on päike. See on aine, mille on taim ise teinud päikese ja õhu mõjul. Me oleme kõik suhkrunarkomaanid. See on kõige raskem narkomaania tüüp. Euroopas on kliinik, kus selliseid inimesi võõrutatakse. Võõrutusnähud on sel puhul isegi tugevamad, kui narkootikumide puhul. Inimestel tekib psühhoos. Suhkrut on vaja süüa ainult siis, kui teil on absoluutselt täielik energiapuudus. Olete juba hinganud, söönud ja teinud kõike muud, kuid see pole aidanud. Aga meie sööme harjumusest kogu aeg suhkrut, mis muudkui kinnistub.

Kolmas on pärm. See on väga ohtlik aine. Vanasti oli ohutu. Nüüd on toiduainetööstus töötanud välja termofiilsed pärmid, mis ei sure kunagi ära, ka +200C kraadi juures või -180C. Need satuvad meie organismi ja hakkavad paljunema. 40% haigusi on seotud seentega, nad söövad meie keha ära. Esimesed asjad on kõhred meie selgroo küljes, mis koosnevad glükoos-sahhariididest. Söövad selgroo kõhre ära ja teevad sinna songasid. Ja arstid ei saa aru, mis toimub, milles asi. Ütlevad, et see on kulunud, kuid see on vale – seened on selle magusa vedeliku ära söönud. Küüned, see on liigeste vedeliku jätk. Seega kõigil, kel on küüntel seen (pool elanikkonda), on üleüldine sisemine probleem candidaga. Kui kätes on sees, siis kuluvad ka kaelalüli kõhred. Kui jalgades, siis selgroo omad.
Seeni on väga raske kehast välja saada. Kui võtame neilt suhkru ära, ei söö seda ise enam, siis pole neil ka toitu ja me pidurdame nende paljunemist. Samuti armastavad nad valget jahu, mis on neljas.

Kui need kõik ära jätta, siis me parandame juba väga oluliselt oma tervist, aga need on ka kõige maitsvamad asjad. Kui tahate neid kõiki süüa, peate minema üle linnastega/juuretisega taignale.

Viiendaks tee. Peate teejoomist kontrollima. Just must tee. Tee on tavaline leht, seda pole töödeldud keemia ega millegagi, muidu inimene sureks ruttu. Musta tee lehte pole tegelikult olemas, on vaid roheline. Et ta saaks mustaks, teda muditakse, lõigatakse, hakkab tööle fermentatsioon, seened armastavad seda. Kui tee on seisnud üle 2 aasta, siis on see juba seeni täis. Tehke tee, pange kilekotti ja ära. Kui võtate kilekoti 5 päeva pärast ära ja seal pole seeni, siis on see värske tee. Aga kui tekib hallitus, siis on seal seen. Kõige hullem on must hallitus, mis tekitab vähktõve. Rohelisel teel Te mitte kunagi ei näe hallitust, sest leht pole fermenteeritud ja seen ei saa avada selle membraani, sest see on kaitstud, kinnine. Kui on värske tee Indiast, siis mitte midagi ei juhtu. Nüüd ma ei joo praktiliselt üldse musta teed. Ma ei armasta rohelist, kuid olen sunnitud seda jooma. Alati kontrollin seeni.

Need 5 toitainet põhjustavad 30% haigusi.


Refereeritud dr Olga Butakova seminarilt kevadel 2016 Tallinnas.

Alusta paremat elu nüüd ja kohe!
Küsi tasuta tervisenõu meilt – tervisesaladused@gmail.com

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6759128.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Vaata ka teisi artikleid Olga Butakova õpetustega:
https://tervisesaladused.ee/category/butakova/