6 parimat õhku puhastavat toataime

Kõik toataimed toodavad hapnikku ning lisavad teie kodule ilu ja naudingut rohelusest. Need taimed on aga eriti head “õhufiltrid”, mis sobivad suurepäraselt neile, kellel on astma, allergiad või kellele lihtsalt meeldib mõte toaõhu hapniku-rikkamaks muutmisest taimede abil.

Aga vaatame siis lähemalt, millised 6 on parimad, mida eelistada sellest laialdasest valikust, mida aianduspoodides meile pakutakse.

1. Pambuspalm.
NASA sõnul eemaldab see formaldehüüdi ja väidetavalt toimib ka loodusliku õhuniisutajana.

2. Havisaba.
NASA leidis, et imab endasse lämmastikoksiidide ja formaldehüüdi.

3. Areca palm.
Üks parimaid õhku üldiselt puhastavaid taimi üldse.

4. Rohtliilia.
Suurepärane toataim eemaldamaks süsinikmonooksiidi ja teisi toksiine või muid õhu saastajaid. Rohtliilia on üks kolmest taimest, mida NASA peab kõige paremateks formaldehüüdi eemaldajateks õhust.

5. Tõlvlehik.
Seda taime võiks nimetada ka “kõigepuhastajaks”. Neid pannakse sageli vannituppa või pesuruumi, sest nad on tuntud hallitusseente eoste kõrvaldamisel. Samuti on teada nende omadus eemaldada formaldehüüdi ja trikloroetüleeni.

6. Gerbera.
Need imeilusad lilled mitte ainult ei eemalda õhust benseeni, vaid nad on kuulsad ka une kvaliteedi parandajatena, absorbeerides süsihappegaasi ja eraldades rohkem hapnikku just öö jooksul.

Parim hapniku edasi transportija kõikide meie keharakkudeni on aga võimas antioksüdant H-500.

Tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6010234.html