ONESTACK Mental Force aju töö parendamiseks

NB! Toode pole Eestis hetkel toidulisandina vabamüügis saadaval, kuna üks komponentidest (MindSet) kuulub Ravimiameti hinnangul ravimite hulka. Küsi toodet otse oma Coral Club soovitajalt või kui sa pole veel registreerunud klient, saad seda teha artikli lõpus oleval lingil.

ONESTACK Mental Force on kompleksprogramm aju kognitiivsete funktsioonide toetamiseks

ONESTACK Mental Force aitab kaasa:
– lühi- ning pikaajalise mälu parandamisele,
– tähelepanu ja keskendumisvõime tõstmisele,
– psühhoemotsionaalse fooni tasakaalustamisele,
– une-ärkveloleku tsükli normaliseerumisele,
– aju töövõimekuse tõstmisele.

ONESTACK Mental Force Coral Club’ilt

See on süsteemne lähenemine organismi kompleksse tervenemise võtmeülesannete lahendamisele. Programmi aktiivsete komponentide läbimõeldud kooslus ja kindel sissevõtmise järjestus kindlustavad püsiva tervendava toime. Peale selle, ONESTACK formaadi plussideks on arusaadav kasutamise skeem ning soodne hind.

Programm ONESTACK Mental Force koosneb 8-st tootest ja on mõeldud kolmeks järkjärguliseks etapiks, millest igaüks kestab 10 päeva.

Programmi koostisesse kuuluvad tooted

MindSet

Tasakaalustatud aminohapete, vitamiinide ja taimsete ekstraktide kompleks aju vereringe ning toitmise parandamiseks. Kompleksi aktiivsete koostisosade kombinatsioon aitab kaasa stressi vähenemisele, une normaliseerumisele ja osaleb kõikide mälu tüüpide moodustumisel.

Coral Magnesium

Magneesium osaleb närvisüsteemi tegevuse regulatsioonis: rahustab, vähendab pinget, ärrituvust ja ärevust, suurendab tähelepanu keskendumisvõimet ning parandab mälu.

Coral Taurine

Tauriin on aminohape, mis vastutab vereringe ja -soonte toonuse eest, aju varustamise eest hapnikuga. Tagab närvisüsteemi aktiivse toetuse ja mõjub positiivselt kognitiivsetele funktsioonidele.

Spirulina

Looduslik valgu, vitamiinide ja mineraalide allikas, mis on vajalik aju optimaalse töö jaoks ja organismi jaoks terviklikult. Sisaldab vitamiine А, В, С, Е, К, beta-karotiini, mineraale kaaliumit, kaltsiumit, kroomi, vaske, klorofülli, polüküllastamata rasvhappeid.

Coral Lecithin

Fosfolipiidide allikas — närvirakkude kestade ehitusmaterjal. Fosfolipiidid tagavad aju reaktsioonide kiiruse, mis mõjub positiivselt intellektuaalsele ja loovale tegevusele, mälule ja tähelepanuvõimele.

Coral Carnitine

L-karnitiin on aminohape-energeetikum, mis vastutab «kütuse“ vedamise eest organismi rakkude elektrijaamadesse — mitokondritesse. Taastab energeetilise potentsiaali ning takistab ajurakkude varajast vananemist.

O!Mega-3 TG

Polüküllastumata rasvhape oomega-3 — antioksüdant, polüküllastumata rasvhappete allikas. Aitab kaasa kognitiivsete funktsioonide paranemisele, normaliseerib ainevahetusprotsesse organismis.

Coral Мine

Mineraalne kompositsioon looduslikust korallist vee omaduste muutmise jaoks. Rikastab vett kasulike mineraalidega ja normaliseerib organismi vee-soola tasakaalu, parandades kõikide organite ja süsteemide tööd.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

NB! Toodet on võimalik Eestis kohapeal saada vaid oma Coral Club soovitaja kaudu.
Kui sul veel pole enda isiklikku tasuta tervisenõustajat, saad selle registreerudes allpool oleval lingil.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6010234.html

Infot toote hinna kohta näeb rahvusvahelise e-poe lehel:
ONESTACK: Mental Force

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka teised komplektid:
Combo
Memo-Prime mälu ning keskendumisvõime parandamiseks