Uuendatud toode Premium Spirulina – oma klassi tipp!

  • Uus innovaatiline pihustamiskuivatus: kõigest 3 sekundiga aurustub vesi vetikast välja, mis annab võimaluse säilitada maksimaalselt väärtuslikke toitaineid.
  • 100% naturaalne koostis ilma lisaaineteta.
  • Kogu tootmise tsükli kontroll – spirulina kasvatamisest ökoloogiliselt puhtas keskkonnas kiire toimetamiseni tootmise kohta tooraine värskuse säilitamiseks ja valmis toodete pakendamiseni.

Spirulina on ühtaegu nii bakter kui ka taim, millel on fotosünteesi võime. Selle sinakasrohelised pigmendid muundavad päikesevalguse energia abil süsihappegaasi ja vee keerulisteks orgaanilisteks ühenditeks. See sünteesiprotsess teeb spirulinast keskkonnasõbraliku, lihtsa, kuid samas ülimalt kvaliteetse toiduaine, mis sisaldab kontsentreeritud kujul kompleksi väärtuslikke aineid, mis on taimses toidus üsna haruldased.

Vaata ka:
Miks öeldakse, et spirulina on “tuleviku toit”?

Uue Premium Spirulina 7 eelist

1. Premium Spirulina tootja Far East Microalgae omab 40-aastast tootmiskogemust. Alates 1976. aastast keskendub ettevõte toodetele just klorella– ja spirulinaga.

2. Premium Spirulina uus tootja kasvatab ning vormib tablette spirulinast iseseisvalt. Kiire korjamise protsess ja lühike tootmisaeg ühes kohas garanteerib kindla värskuse ja kvaliteedi.
Varem tuli tooraine Indiast ja vormiti tablettideks USA-s.

3. Spirulinat kultiveeritakse loomuliku päikesevalgusega ning kasutades ökoloogiliselt puhast jääliustike vett.

4. Premium Spirulina tootmises kasutatakse pihustuskuivatuse tehnoloogiat: kõigest 3 sekundiga vesi aurustub pulbrist välja, mis aitab vältida kasulike toitainete kadu tootest.

5. Premium Spirulina ööpäevane annus tagab 150% fükotsüaniini, üle 30% looduslikku beta-karoteeni, umbes 30% klorofülli adekvaatset tarbimist.

6. Fükotsüaniin – suurepärane antioksüdant ja looduslik inhibiitor põletikku tekitavatele faktoritele kehas. Seepärast suudab Premium Spirulina loomulikult ja turvaliselt takistada erinevate häirumiste teket organismis.

7. Kuigi koostis võib olla ühesugune, siis tänu kaasaegsele säästlikule tehnoloogiale (kasvatamine, tooraine valmistamine, tablettideks vormimine) on toode märgatavalt rikkalikum just toitainete koostiselt.

Spirulina – see on nagu bioloogiliselt aktiivsete ainete laegas – selles leiduvad taimsed valgud, klorofüll, haruldane antioksüdant fükotsüaniin, C-, E- ja B-vitamiinid, beeta-karoteen, mineraalained ning polüküllastumata rasvhapped.
Spirulina aitab kontrollida näljatunnet ja üleliigse toidu tarbimist, mis muudab selle eriti väärtuslikuks ülekaaluliste inimeste jaoks.

Koostis:

– 1 tablet sisaldab 500 mg spirulina vetika pulbrit.

200 tabletti purgis.
Soovitatav päevane annus on alates 4 tabletti päevas.

Tootja Far East Microalgae (Taiwan).

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Premium Spirulina

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust kõikidelt toodetelt -20%:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad meeldida ka:
Miks öeldakse, et spirulina on “tuleviku toit”?
Klorella – palju valku ning muid toitaineid
Choco Spirulina Bar – toitev vahepala
Super Spirulina Bar makadaamiapähklitega
Super Chlorella Bar – mõnusalt pähkline toorbatoon
Lutsern ehk Alfalfa – vitamiinid, haavandite tervendamine