Soolepuhastus ehk -17 kg 4 kuuga!

Kõigest 4 kuuga suutis Анна Сайпудинова kaotada 17 kg üleliigset kaalu, kahjustama sealjuures oma tervist, vaid vastupidi, tehes teadlikke valikuid ning toiminguid. Niivõrd suurepärase tulemuse saavutas ta vaid puhastades oma organismi seestpoolt, jootes seda elusa antioksüdantse mineraalveega Coral Mine, mis viib organismist välja vesilahustuvad toksiinid, ta lükkas soolestiku aastate jooksul sinna kogunenud jääkidest tühjaks Colo-Vada programmiga ning hiljem tasakaalustas oma soolestiku mikrofloorat kasulike seedebakteritega Super-Flora abil.

Kui hakkad aru saama, kust ja miks tulevad ülekilod, ei ole sinu jaoks enam probleem neist ka vabaneda ning edaspidi neid juurde mitte koguda. Saavuta oma unistuste figuur ilma jo-jo efektita, ilma näljutavate dieetideta ning ennast piinamata, kergelt ja mõnusalt!

Kirjuta meile kohe tervisesaladused@gmail.com ning saad tasuta tervisenõustamise ning just sinu vajadustele vastavalt kirjutatud programmi koos kõigi juhtnööridega, et võiksid saavutada samaväärse tulemuse, nagu Anna!

Kogemus algselt ilmunud siin.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6010234.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Vaata ka teisi kogemusi:
Arvati, et ma olen rase!