ARVATI, ET MA OLEN RASE! Aitäh, Triin, et jagad oma tulemust!

Triin jutustab oma kogemusest:

Aasta ja kaks kuud tagasi hakkasin korallivett jooma. Väga põnev oli see aeg, sest minu tervisega hakkasid tasapisi toimuma muutused…

MA HAKKASIN VETT JOOMA, sest millegipärast antud vesi lausa kutsus mind jooma – see ei tekitanud õhupallitunnet kõhus, nagu tegi seda tavaline vesi, rääkimata mulliveedest.

Koralliveega hakkasid kaduma mul maovaevused. Olles 2 kuud korallivett joonud, tegin läbi parasiidikuuri ja soolepuhastuse, kuna olin kuulnud, et  nende programmidega on võimalik kehakaalu langetada ilma, et see organismile kahju teeks.

Parasiidikuuri ajal hakkasid kaduma mul erinevad isud ja näksimised ning pöörasin tähelepanu rohkem tervislikumale toidule.

Seejärel alustasin soolepuhastusega, millekäigus hakkasid toimuma minu jaoks veelgi suuremad muutused. Tundsin, et mul on rohkem energiat, parem tuju, kadunud oli igapäevane krooniline väsimus, paranes unekvaliteet, ei häirinud mind  enam põhjendamatud peavalud jpm.

Ning jäädes regulaarselt  bioomastatavat vett jooma, sain sügiseks tulemuse -10 kg ning tänaseks päevaks on jäänud kaal kontrolli alla.

Ka sina võid sama saavutada! Kirjuta ja juhendame täpsemalt samm sammult parema tervise ning ilusama välimuse juurde – tervisesaladused@gmail.com

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6759128.html

Loe ka:
https://tervisesaladused.ee/mineraalained/coral-mine-koralliliiv-uuendab-kogu-keha-vaid-mone-kuuga/