I-Pack immuunsüsteemi tugevdamiseks

I-Pack ehk immuunsuse tugevdamiseks mõeldud komplekt:

  • soodustab organismi kaitsejõudude tugevdamist;
  • tõstab vastupanuvõimet väliskeskkonna negatiivsetele teguritele;
  • aitab kiirendada regeneratsiooniprotsesse.

LIPOSOOMNE C-VITAMIIN

Sisaldab askorbiinhapet kõige biosaadavamas liposoomses vormis. C-vitamiin (askorbiinhape) toetab naha kaitsefunktsiooni, takistades patogeenide tungimist organismi. Soodustab naha ja limaskestade kahjustuste kiiret paranemist. C-vitamiin on tugev antuoksüdant, mis kaitseb organismi väliskeskkonna tegurite negatiivse mõju eest. Soodustab immuunrakkude (fagotsüütide, T- ja B-lümfotsüütide) tõhusat talitust, mis aitab kujundada adekvaatset immuunvastust.

D-Spray D3 VITAMIIN

Sisaldab loodusliku päritoluga D3 vitamiini (kolekaltsiferooli) organismile kõige biosaadavamas liposoomses vormis. D3 vitamiini piisavast sisaldusest organismis sõltub immuunrakkude õigeaegne aktiveerumine. D3 vitamiin soodustab kaltsiumi, magneesiumi ja fosfori omastamist, mis on oluline luukoe normaalseks arenguks. Lisaks sellele tõstab see „päikesevitamiin“ närvisüsteemi vastupanuvõimet erinevatele stressiteguritele, hoides seeläbi kokku organismi kaitsejõudude varu.

SIPELGAPUU KOOR SELEENIGA

Sipelgapuu koor sisaldab väärtuslikke aineid naftokinoone (lapahooli, beta-lapahooli, ksülidiini), mis aktiveerivad erinevaid immuunrakke ja pärsivad patogeensete mikroorganismide elutegevust. Mikroelement seleen reguleerib aga immuunsüsteemi rakkude arvu, toetades nii kaasasündinud kui ka omandatud immuunsust. Seleeni ja C-vitamiini sünergiline kompleks tugevdab immuunsust ja aitab kergendada põletikulist seisundit organismis.

HAIMAKSA ÕLI

Täielikult looduslik toode, väärtuslike looduslike ainete (skvaleeni ja alküülglütseriidide) allikas. Skvaleen on antioksüdantsete ja antihüpoksantsete omadustega, kiirendab naha ja limaskestade kahjustuste paranemisprotsessi. Alküülglütseriidid tõstavad organismi vastupanuvõimet erinevatele haigustele, kiirendades erinevate patogeenide hävitamise eest vastutavate immuunrakkude tootmisprotsessi.

CORAL-MINE

Reliktkorallidest mineraalne kompositsioon sisaldab oma koostises kasulikke makro- ja mikroelementide (kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi jpt) soolasid. Pärast kokkupuudet veega satuvad soolades sisalduvad mineraalained vette, avaldades positiivset mõju vee füsioloogilisele täisväärtuslikkusele ja parandades selle organoleptilisi omadusi.

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Immunity Pack

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Vaata ka teisi spetsiaalselt koostatud programme siit:
Combo