Rubriik “Ma suudan kõike” – Liina Laasma Eestist

Coral Club artiklite rubriigist „Ma suudan kõike“.

Täna on selles rubriigis Eesti, Balti- ja Põhjamaade meister, Euroopa meistrivõistlustel ja Olümpiamängudel osaleja, Eesti kergejõustiku rekordi omanik Liina Laasma. Lugu algselt ilmunud siin.

See neiu on sündinud 1992. aastal Tallinnas. Innustunud spordist, tegi Liina suuri jõupingutusi, et saada juba 14-aastasena Eesti noorte mängudes pronksmedal odaviskes. Ja sellest, 2006. aastast alates hakkas tema elu täituma võitudega kõige erinevamatel võistlustel. Medalid ja meistritiitlid – igal aastal ületas Liina Laasma uusi tippe ja püstitas rekordeid.

Tänasel päeval on Liina Laasma jätkuvalt üks perspektiivikamaid sportlasi Baltimaades. Ja tšempion ei varja, et lisaks õigele toitumisele, rangele päevakavale ja tihedale treeningugraafikule aitas tema tugevale tervisele ja spordiedule kaasa terve vitamiinide ja mineraalainete kompleksi tarvitamine, aga ka hoolitsemine oma organismi eest Coral Club’i kõige erinevamate toodete abil.

2019. aasta tõotab tulla Liina Laasmale sisuküllane – koostatud võistluste ja meistrivõistluste graafik on väga tihe. Kuid meister on kindel, et jätkates Coral Club’i toodete kasutamist, suudab ta toime tulla kõigi seatud ülesannetega ja saavutada soovitud eesmärgid. Ja firma Coral Club omakorda on uhke, et on teinud oma väikese panuse Liina edusse.

Koostöö temaga näitab, kui tähtis on valida inimesele õiged meetodid tervise hoidmisel. Meil omakorda on rõõm näha oma silmaga, kuidas me aitame inimesel mitte lihtsalt jääda terveks, vaid saavutada niivõrd väljapaistvaid tulemusi! Me jätkame tutvust Liinaga ja saame isiklikes vestlustes teada, kuidas on muutunud tema elu pärast lähemat tutvumist firmaga Coral Club.

Liina jutustab, et tarvitab peaaegu kõiki selle firma tervisetooteid, valides programmi, lähtudes terviseseseisundist, aastaajast või organismi vajadustest. Nii teeb sportlane kaks korda aastas kindlasti läbi Coral Club-ilt organismi puhastamise, samuti parasiitidevastase programmi tootega ParaFight ja neerude puhastamise programmi tootega FanDetox.

Tänu sellele, et Liina hoolitseb hoolikalt oma tervise eest, haigestub ta harva. Kuid gripi ja viiruste hooajal tugevdab ta siiski immuunsust toodete Colostrum Plus, Sipelgapuu koor, Küüslauk, Coral Burdock Root abil.

Intensiivsete treeningute periood – see on suurem osa aastast ja sel ajal vajab organism eriti tasakaalustatud toitu, vitamiine ja kiiret taastumist pärast treeninguid. Õige toitumise ja päevarežiimiga ei ole seda kuigi raske saavutada. Kuid pikka aega kestvate igapäevaste treeningute korral ei anna need klassikalised meetmed enam nii tugevat efekti. Liina organismi kiirele, ja mis kõige tähtsam, õigele taastumisele pärast treeningut aitavad kaasa mineraalainete kompleksiga Coral Mine rikastatud vesi, Protivity, FlexiCor, H-500, Carnitine, B-Luron ja MSM. Eriti meeldib sportlasele kehakreemi Cool Relief lõõgastav toime pärast treeningut ülekoormatud lihastele. „Suurepärane energiaallikas treeningujärgseks taastumiseks on minu jaoks Coral Club-i kokteilid ja kõik batoonikesed,“ pajatas Liina Laasma.

Tänu sellele, et Liina kasutab õigesti, süstemaatiliselt ja kompleksselt Coral Club’i erinevaid terviseprogramme, saavutatakse soovitud tulemus üsna kiiresti.

Me loodame, et 2019. aasta saab Liina Laasmale suurte võitude ja uute saavutuste aastaks!

Edaspidi hakkab Coral Club’i ajakiri Coral Time avaldama püsivalt lugusid Liina Laasma ja ka teiste edukate Eesti ning muu maailma sportlaste edulugudest.


Kui soovid nõustamist ka enda sportlike tulemuste parandamiseks või lihtsalt parema vormi või sobivama kehakaalu saavutamiseks, kirjuta nõustamiseks tervisesaladused@gmail.com .

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6452387.html

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf