Colostrum Plus ehk ternespiim immuunsuse tugevdamiseks

NB! Nüüd saadaval uuenenud ja veelgi efektiivsema koostisega!

Ternespiim/Colostrum Plus kapslid

Sünergiline kompleks lehma ternespiimast ja betaglükaanidest immuunsuse tõstmiseks.
– tugevdab immuunsust;
– tõstab organismi vastupanuvõimet erinevatele patogeenidele;
– kiirendab regenereerimise protsesse;
– kaitseb ja taastab seedetrakti limaskesta.

Ternespiim

Kõikide immuunsuse loomise, alalhoidmise ja nõrgenenud immuunsüsteemi taastamiseks vajalike komponentide looduslik allikas. Ternespiima teke on tavalise piima tekkega võrreldes palju keerulisem protsess, nii suures kontsentratsioonis ei esine selle koostisosi üheski looduslikus toidus.

Ternespiim – see on imetajate, sealhulgas ka inimese, esimene söögikord, mis tagab vastsündinu kaitse esimestel elupäevadel, mil ta on kõige haavatavam. Ternespiimaga antakse emalt lapsele edasi antikehad – immuunsuse pärilikud tegurid. Selle toidulisandi jaoks kasutatakse lehmapiima, mis kogutakse esimese 36 tunni jooksul pärast poegimist ja töödeldakse spetsiaalse tehnoloogia abil, säilitades ternespiima aktiivsed komponendid. On tõestatud, et lehmade ternespiim on ohutu ja bioloogiliselt ühilduv toiduaine isegi neile, kes on piimatooteid välistaval dieedil, sest laktoosi või piima sisaldus selles on minimaalne.

Betaglükaanid

Looduslikku päritolu polüsahhariidid, mis aktiveerivad immuunsüsteemi rakke ja aitavad neil kiiresti tuvastada ning hävitada patogeenseid mikroorganisme. Selle tulemusena suurendavad betaglükaanid raku kaitset ja neutraliseerivad põletikulisi protsesse.

Immunoglobuliinid

Laia toimespektriga antikehad, mis kaitsevad organismi bakterite, mikroobide, seente, viiruste ja allergeenide eest. Ternespiim sisaldab kõiki viit immunoglobuliinide rühma: IgA (kaitseb limaskesta), lgD (stimuleerib antikehade tootmist), igE (neutraliseerib allergilisi reaktsioone), lgG (neutraliseerib viirusi), lgM (kiirendab bakterite ja viiruste hävimise protsessi).

Interferoon, laktoferriin, interleukiin

Peamised immuunsüsteemi valgud, mis stimuleerivad immunoglobuliinide teket ja on põletikuvastaste, viirusevastaste ja antibakteriaalse toimega.

Vitamiinid ja mineraalained

Ternespiim on A-, C-, E-, B2-, B6-, B12-vitamiini ja mineraalainete (raud, kaltsium, fosfor, kaalium, tsink) allikas. A-vitamiini sisaldus on ternespiimas 5-6 korda, ja E-vitamiini sisaldus 6-7 korda kõrgem kui piimas.

Valgud-glükoproteiinid

Kaitsevad kasvufaktoreid maomahlas hävimise eest, laktoalbumiinid aga on asendamatute aminohapete allikas, mida organismis ei sünteesita.

Ensüümid

Ternespiim on rikas ensüümide poolest: peroksüdaas, reduktaas, lipaas, fosfataas, laktaas, peptidaas, sisaldab ka lüsosüümi – looduslikku antibiootikumi, mis pärsib patogeensete bakterite elutegevust.

Kasvufaktorid

Aitavad suurendada lihasmassi ning DNA ja RNA taastumist, stimuleerivad rakkude jagunemist sidekoes, kõhrede ja luuaine moodustumist. Paljud sportlased tarbivad regulaarselt ternespiima, kuna see mitte ainult stimuleerib lihaskasvu, vaid aitab ka noorendada organismi ja parandab tervist.

NB! Ei sisalda kaseiini.

Koostis:

– lehma ternespiim 250 mg,
– betaglükaanid (beta-1,3 / 1,6-glükaanid) 50 mg.

Kasutamine:
Täiskasvanutele 2 kapslit 2 korda päevas söögi ajal profülaktilise kuurina. Lastele vähendatud koguses.

120 taimset kapslit purgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Colostrum Plus

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust kõikidelt toodetelt -20%:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Immuunsust tõstvad on veel ka:
Haimaksaõli immuunsusele ja allergia ennetuseks
Kassiküüs on üldtugevdav ja immuunsust tõstev