ELU ILMA LIIGESEVALUDETA

Harvardi teadlased on leidnud, et kõndimine aitab naistel oluliselt vähendada ohtu enneaegselt surra. Istuv eluviis aga seevastu suurendab tüsistuste riski, põhjustades hüpertensiooni, probleeme südame-veresoonkonna süsteemiga ja kõrge kolesteroolitasemega. Samal ajal vastutavad liigesed meie aktiivsuse ja pideva liikuvuse eest, nende seisund mõjutab otseselt meie elustiili ja vastavalt sellele ka tervise taset.

Eksperdid on leidnud, et hea vormi ja enesetunde säilitamiseks
on vaja teha vähemalt 4000 sammu päevas.

Terved liigesed = õnnelik elu

Inimese kehas on rohkem kui 230 liigest. Nende liikuvus sõltub liigesevedeliku kogusest ja kvaliteedist, mis parandab kõhre libisemist ja toitumist liigeses. See aine koosneb omakorda glükoosaminoglükaanidest, hüaluroonhappest, kondroitiinsulfaadist ja veest.

Kuid vanusega või vigastuste ja suurenenud koormuse (ülekaal, raskuste tõstmine) tagajärjel halveneb hüaluroonhappe tootmise protsess organismis ja selle tulemusena on kõhre toitainetega varustamine häiritud, mis põhjustab liigesekahjustusi ning nende kulumist.

40-aastaseks saades on hüaluroonhappe moodustumine
vähenenud organismis endas juba ca 50%.

60-aastaseks saades toodetakse kehas endas veel vaid 10% vajalikust kogusest. Selleks ajaks vajavad liigesed liikuvuse taastamiseks ja nende hävimisele vastu seismiseks juba välist abi. Probleemi lahenduseks võivad olla hüaluroonhappe süstid või artroosi kõrges staadiumis – liigese kirurgiline asendamine. Mõlemad meetodid on valusad ja kallid.

B-Luron – tõeline abi liigestele

B-Luron on meie uuenduslik toode, mis on kompleks liigeste kõhrekoe toitmiseks ja taastamiseks. See on kombinatsioon kahest kõhre funktsioneerimise taastamiseks peamiselt vajalikust ehitusmaterjalist – kondroitiinist ja hüaluroonhappest.

Selle unikaalse valemi autoriks on dr Nils Dushek Saksamaalt. Doktor Dushek töötas selle toote loomise kallal 20 aastat. Tõhusa osutunud valemi leidmiseks viidi selle aja jooksul läbi rohkem kui 1270 katset.

Toote koostist täiendavad invertsuhkur (suhkrupeedist), E-vitamiin, kaaliumsorbaat (säilitusainena) ja vesi.

Toote B-Luron eelised

Kompleksi oluliseks eeliseks on see, et see loob organismile lisatingimused looduslike bioloogiliste protsesside käivitamiseks, mitte ei võitle liigesehaiguste tagajärgedega. Sellest tulenevalt on võimalik paljusid tüsistusi vältida juba varajases staadiumis. Samuti on tootel pikaajaline toime (1 manustamiskuur 3-5 kuu jooksul) ning seda saab kombineerida füsioteraapia ja mis tahes ravimitega.

Hüaluroonhappe akumuleerumisprotsess algab kehas B-Luroni esmakordse manustamise hetkest alates. Toode aktiveerib organismi enda hüaluroonhappe tootmise, avaldab positiivset mõju kõikidele kudedele ning selle tulemusena toimub organismi üldine noorenemine ja paranemine. Terved liigesed on õnneliku ja aktiivse elu võti, mis on täis helgeid hetki ja pidevat liikumist!

Algselt ilmunud siin.

Rangelt soovituslik on parema resultaadi saamiseks enne B-Luroni tarbimist läbi teha antiparasitaarne kuur (näiteks Parashield programmiga).

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
B-Luron

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust kõikidelt toodetelt -20%:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfo toote kohta ja tervisenõu saab siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
TAASTA OMA LIIGESED B-LURONIGA!
Malle vabanes liigesevaludest B-Luroniga
Uskumatu resultaat – täielikult tervenenud silmad!
Liigesevaludest päästab unikaalne B-Luron!
Liigeste põletik on lümfisüsteemi nakatumine
FlexiCor tugi- ja liikumisaparaadi töö taastamiseks
Coral Boswellia – põletikuliste liigeste korral