Lutsern ehk Alfalfa – vitamiinid, haavandite tervendamine

Universaalsed ravimtaimed avaldavad üldist tervistavat toimet kogu organismile.
Lutserni lehed ja mahl on paljude kasulike ainete kontsentreeritud allikas.

Coral Alfalfa on suurepärane üldtugevdav vahend

Seda kasutatakse järgmiste haigusseisundite profülaktikaks:
– hüpovitaminoos,
– üleväsimus, suurenenud ärrituvus,
– ateroskleroos,
– podagra,
– ebapiisav laktatsioon (piimanõristus).

Coral Alfalfa toimib tervisele mitmekülgselt, olles suurepärane profülaktiline vahend paljude haiguste vastu.

Uus toode sisaldab lisaks lutsernilehtedele kontsentreeritud lehemahla, mis suurendab oluliselt positiivset toimet organismile. “Kuninglikul rohul” on ravimtaimede seas eriline nišš. Selle tarvitamine aitab tõsta toonust, suurendab töövõimet, on kasulik seedehäirete ja intoksikatsiooni tõttu kannatavatele, nõrgestatud tervisega inimestele, on kasulik neerude tööle, haavandtõve korral

Alfalfa - Wikipedia

Bioloog Frank Bouer tegi kindlaks, et lutserni rohelised lehed sisaldavad kaheksat asendamatut aminohapet, mida organism ei tooda, ja nimetas selle taime “suureks tervendajaks”. Nagu selgus, mitte asjata. See ainulaadne kaunviljaliste perekonda kuuluv taim on rikkalik A-, K-, B1-, B2-, B6-, E-, D2 ja D3-vitamiinide, mineraalainete, eriti kaltsiumi, fosfori, raua, kaaliumi, magneesiumi ja fluori, saponiinide, isoflavonoidide ja paljude teiste bioaktiivsete ainete allikas. Tohutu koguse K-vitamiini sisaldus muudab lutserni tõhusaks verejooksuvastaseks vahendiks, hoides ära verejookse ja veritsusi. Seetõttu kasutatakse seda hemorraagilise sündroomi erinevate vormide profülaktikaks ja kompleksseks raviks. Lutsernis leiduvad saponiinid toimivad kolesteroolitaset alandavalt, parandavad veresoonte seisundit.

Coral Alfalfa saab toetada tervist mitmeti

Lutsern on üks väheseid taimi, mille koostises on taimse päritoluga fluor, mis akumuleerub organismis eelkõige hammaste kudedes. Seetõttu soodustab Coral Alfalfa tarbimine hambaemaili moodustumist ja kaitseb hambaid kaariese tekke eest, avaldades antibakteriaalset toimet kaariese ja paradontoosi korral erinevatele mikroorganismidele suuõõnes.

Alfalfa: Food for Humans...And Horses - SPICEography

Samuti on alfalfa uskumatult universaalne rohttaim, mis avaldab tervendavat toimet ka maohaiguste, puhituse, maohaavandi ja isutuse korral, sest sisaldab haavandivastast U-vitamiini. Lutsern soodustab seedetrakti kahjustatud limaskesta taastumist, normaliseerib maohappesuse. Metioniini derivaadina normaliseerib U-vitamiin lipiidide metabolismi, sealhulgas seob kolesterooli ja blokeerib selle imendumise, takistades seeläbi veresoonte ateroskleroosi teket ja vähendab neutraalse rasva ladestumist maksa, kaitstes seda rasvdüstroofia eest, mõjub positiivselt aju ja südame vereringele. U-vitamiin on võimeline neutraliseerima mõningaid mürgiseid aineid ja toksiine nii, et seejuures avaldub organismile detoksikatsiooni efekt. Samuti on see ka depressioonivastase mõjuga.

Alfalfa on kõrge toiteväärtusega

Lutsern sisaldab palju klorofülli, mis on kiiresti ja kergesti omastatav, rikastades verd hapnikuga, koos valguga kiirendab seedeelundite limaskestade taastumist. Vähendab bakteriaalse nakkuse ohtu ning on üsna väärtuslik aneemia profülaktikaks.  

See on kasulik naistele menopausi perioodil ja imetavatele emadele, tänu lutsernis sisalduvate isoflavonoidide östrogeeniga sarnanevale aktiivsusele ning võimele vähendada ärevusseisundeid, aga ka suurendada rinnapiima eritumist. 

Koostis:

– lutserni lehtede pulber 150 mg,
– lutsernimahl 120 mg,
– kaltsiumkarbonaat.

120 kapslit purgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:

Coral Alfalfa

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6010234.html

Lisainfo toote kohta, ostmine Eestis ja tervisenõu siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/