Griffonia – paneb pea tööle, vähendab ärevust, toob parema une

NB! Toode pole hetkel Eestis toidulisandina vabamüügis saadaval, kuna kuulub Ravimiameti hinnangul ravimite hulka. On vabalt käsimüügis saadaval enamuses teistes Euroopa riikides, ka nt Lätis. Küsi toodet otse oma Coral Club soovitajalt või kui sa pole veel registreerunud klient, saad seda teha artikli lõpus oleval lingil.

Alternatiivina võib kasutada emotsionaalse tasakaalu taastamiseks:
Safrino – uus terviklik stressivastane valem

Griffonia:

– mõjub soodsalt peaaju funktsioonidele;
– normaliseerib une-ärkveloleku tsüklit;
– vähendab ärevust ja depressiivseid seisundeid;
– leevendab sümptomeid, mis tekivad kroonilise väsimuse ja erineva päritoluga neurooside korral;
– aitab toime tulla menstruatsioonieelsete sümptomitega.

Griffonia on kesk- ja perifeernärvisüsteemi töö optimeerimiseks vajalik toode. Tujukauna nimeline troopiline taim ja B-rühma vitamiinid mõjuvad sünergiana koos toimides soodsalt peaaju tööle, une ja ärkveloleku tsüklile, aitavad kõrvaldada düsfooriat, vähendavad ärevustunnet ja depressiivseid seisundeid.

Graines de Griffonia simplicifolia - Griffonia 5-HTP - Boutique Végétale
Griffonia simplicifolia

Tujukaun (Griffonia simplicifolia) on Lääne- ja Kesk-Aafrikast pärit eksootiline taim

Tujukauna kõigist osadest on just seemned kõige väärtuslikumad, kuna need sisaldavad looduslikku ainet nimega 5-hüdroksütrüptofaan (5-HTP). See aminohape on prekursoriks ühele tähtsaimatest serotoniini neuromediaatoritest. 5-HTP molekulid tungivad kergesti ajurakkudesse, muutudes seal serotoniiniks. Uuringud on näidanud, et 5-HTP on sama tõhus kui sünteetilised antidepressandid. Koos vitamiiniga B6 suurendab see aine endorfiinide tootmist, mis tekitavad positiivseid emotsioone, aitab tõsta tuju ja taastada kõiki tervisliku unetsükli faase: uinumine, sügav ja pinnapealne uni. Euroopas on seda ainet juba aastaid depressiooni vastu võitlemiseks ja mälu parandamiseks kasutatud. Samuti pärsib 5-HTP isu kontrollimisega seonduva peaajuosa aktiivsust, vähendades isu eelkõige süsivesikuterikka toidu järele. Lisaks aitab see aminohape tõhusalt võidelda PMS-i sümptomitega: vähendab masendustunnet, pinget, rahutust, emotsionaalset ebastabiilsust ja ärrituvust, mis võivad tsükli viimasel nädalal tekkida.

Vitamiin B6

Mängib tähtsat rolli kesk- ja perifeerse närvisüsteemi toimimises, osaledes ühe kõige olulisema neuromediaatori – vitamiini B12 sünteesis. Reas uuringutes on vitamiin B6 osutunud tõhusaks depressiooni leevendajaks: see aine tagab aju jaoks asendamatute aminohapete (trüptofaani, tsüsteiini ja metioniini imendumise ning antipsühhootiliste hormoonide serotoniini ja norepinefriini tootmise. Selle vitamiini vajadus tõuseb antidepressantide ja antibeebipillide võtmisel ning stressi ja emotsionaalsete pingete ajal.

Vitamiin B12 

B12 optimaalsest tasemest organismis sõltuvad paljud emotsionaalsed ja tajulised võimed. Vitamiin B12 aitab ennetada depressiooni, vanusest tingitud nõdrameelsust ja mõttesegadust ning soodustab unetusest ülesaamist ja une ja ärkveloleku režiimi muutustega kohanemist, kuna vitamiin B12 ehk tsüanokobalamiin osaleb vahetult melatoniini sünteesis. Selle vitamiini puudus aga võib põhjustada perifeerseid neuriite, nägemisnärvi atroofiaid ning luuüdi ja seljaaju degeneratiivseid muutusi.

Koostis:

– Griffonia (Griffonia simplicifolia) ehk tujukauna seemnete ekstrakt 50 mg,
vitamiin B6 2 mg,
vitamiin B12 3 mcg.

60 kapslit purgis.
Täiskasvanutele 1 kapsel hommikul, 1 õhtul koos söögiga.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

NB! Toodet on võimalik Eestis kohapeal saada vaid oma Coral Club soovitajalt, kui tal on endale tellitud varusid. Kui sul veel pole enda isiklikku tasuta tervisenõustajat, saad selle registreerudes allpool oleval lingil.

Kohene soodustus -20%, kui registreerid siin omale TASUTA kohustustevaba Coral Club kliendikaardi:
https://coral.club/ee/6759128.html

Infot toote hinna kohta näeb rahvusvahelise e-poe lehelt:
Griffonia

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Safrino – uus terviklik stressivastane valem
Evening Formula, kui unetsükkel paigast ära
MindSet – toit Sinu ajule
Memo-Prime mälu ning keskendumisvõime parandamiseks
Coral Magnesium – vastupidavam sina