Holograafiline uue põlvkonna kaitsekleeps Neitronik 5GRS

Neitronik on individuaalne elektromagnetkiirguse vastane kaitsevahend. See on mõeldud personaalarvutite, telerite, raadio- ja mobiiltelefonide, mikrolaineahjude, LCD- ja plasmakuvarite jaoks.

Neitronik kujutab endast on spetsiaalset antenni mõõtmetega 40 x 40 x 0,6 mm. Antenni kristallvõre on kristalli omadustega, absorbeerides ja muundades elektromagnetenergiat. Kiirgusallikas aktiveerib antenni ja see tekitab oma välja, mis vastasmõjus kiirgusallikaga muundab kiirgusspektri inimestele ohutuks. Seade vähendab elektromagnetilise koormuse inimese organismi jaoks ohutu tasemeni.

Neitronik 5GRS on innovaatiline elektromagnetkiirguse individuaalkaitsevahend, mis on loodud uusimate tehnikavaldkonna saavutuste baasil.

Tänasel päeval suurendab enamik nutitelefonide, WiFi ruuterite ja tahvelarvutite tootjaid pidevalt oma seadmete võimsust, varustades neid üha arvukamate antennidega. Selle tulemusena suureneb elektromagnetilise saaste tase, mis mõjub negatiivselt inimeste tervisele.

We Have No Reason to Believe 5G Is Safe - Scientific American Blog Network

Neitronik 5GRS astub ühte jalga progressiga: seda iseloomustab suurenenud võimsus, mis aitab kaitsta meie tervist tormiliselt areneva maailma tingimustes. Täna on see seade parim, mis elektromagnetkiirguse vastase kaitse tehnoloogia vallas kättesaadav. Mudelit 5GRS soovitatakse eriti neile, kes kasutavad igapäevaselt kaasaegseid nutitelefonide, ruuterite ja tahvelarvutite versioone.

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Neitronik 5GRS

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust kõikidelt toodetelt -20%:
https://coral.club/ee/6759128.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Holograafiline kaitsekleeps Neitronik MG-03 mobiilile
Holograafiline kaitsekleeps Neitronik MG-04M kuvarile

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf