ONESTACK Mental Force – et aju töötaks nagu ei kunagi varem!

NB! Antud komplekt ei ole enam sellisel kujul saadaval. Suurepärase tervisetulemuse saavutamiseks võid aga jätkuvalt ise neist eraldi toodetest endale programmi komplekteerida.

Vaata ka teisi sortimendis olevaid komplekte:
Combo

ONESTACK Mental Force on kompleksprogramm aju kognitiivsete funktsioonide toetamiseks.

ONESTACK Mental Force aitab kaasa:
– lühi- ning pikaajalise mälu parandamisele,
– tähelepanu ja keskendumisvõime tõstmisele,
– psühhoemotsionaalse fooni tasakaalustamisele,
– une-ärkveloleku tsükli normaliseerumisele,
– aju töövõimekuse tõstmisele.

ONESTACK  Coral Club-ilt — see on süsteemne lähenemine organismi kompleksse tervenemise võtmeülesannete lahendamisele. Programmi aktiivsete komponentide läbimõeldud kooslus ja kindel sissevõtmise järjestus kindlustavad püsiva tervendava toime. Peale selle, ONESTACK formaadi plussideks on arusaadav kasutamise skeem ning soodne hind.

Programm ONESTACK Mental Force koosneb 8-st tootest ja on mõeldud 3-ks järkjärguliseks etapiks, millest iga üks kestab 10 päeva.

Programmi koostisosadesse kuuluvad:

MindSet. Tasakaalustatud aminohapete, vitamiinide ja taimsete ekstraktide kompleks aju vereringe ning toitmise parandamiseks. Kompleksi aktiivsete koostisosade kombinatsioon aitab kaasa stressi vähenemisele, une normaliseerumisele ja osaleb kõikide mälu tüüpide moodustumisel.

Coral Magnesium. Magneesium osaleb närvisüsteemi tegevuse regulatsioonis: rahustab, vähendab pinget, ärrituvust ja ärevust, suurendab tähelepanu keskendumisvõimet ning parandab mälu.

Coral Taurine. Tauriin on aminohape, mis vastutab vereringe ja -soonte toonuse eest, aju varustamise eest hapnikuga. Tagab närvisüsteemi aktiivse toetuse ja mõjub positiivselt kognitiivsetele funktsioonidele.

SpirulinaLooduslik valgu, vitamiinide ja mineraalide allikas, mis on vajalik aju optimaalse töö jaoks ja organismi jaoks terviklikult. Sisaldab vitamiine А, В, С, Е, К, beta-karotiini, mineraale kaaliumit, kaltsiumit, kroomi, vaske, klorofülli, polüküllastamata rasvhappeid.

Coral Lecithin. Fosfolipiidide allikas — närvirakkude kestade ehitusmaterjal. Fosfolipiidid tagavad aju reaktsioonide kiiruse, mis mõjub positiivselt intellektuaalsele ja loovale tegevusele, mälule ja tähelepanuvõimele.

Coral Carnitine. L-karnitiin on aminohape-energeetikum, mis vastutab «kütuse“ vedamise eest organismi rakkude elektrijaamadesse — mitokondritesse. Taastab energeetilise potentsiaali ning takistab ajurakkude varajast vananemist.

Оmеgа 3/60. Polüküllastumata rasvhape Omega-3 — antioksüdant, polüküllastumata rasvhappete allikas. Aitab kaasa kognitiivsete funktsioonide paranemisele, normaliseerib ainevahetusprotsesse organismis.

Coral Мine. Mineraalne kompositsioon looduslikust korallist vee omaduste muutmise jaoks. Rikastab vett kasulikke mineraalidega ja normaliseerib organismi vee-soola tasakaalu, parandades kõikide organite ja süsteemide tööd.

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6452387.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka teised komplektid:
Combo

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf