Holograafiline uue põlvkonna kaitsekleeps Neitronik 5GRS

Seade Neutroonik – individuaalne elektromagnetkiirguse vastane kaitsevahend. On ette nähtud personaalarvutite, telerite, raadio- ja mobiiltelefonide, mikrolaineahjude, LCD- ja plasmakuvarite jaoks.

Neutroonik kujutab endast on spetsiaalset antenni mõõtmetega 40 x 40 x 0,6 mm. Antenni kristallvõre on kristalli omadustega, absorbeerides ja muundades elektromagnetenergiat. Kiirgusallikas  aktiveerib antenni ja see tekitab oma välja, mis vastasmõjus kiirgusallikaga muundab kiirgusspektri inimestele ohutuks. Seade vähendab elektromagnetilise koormuse inimese organismi jaoks ohutu tasemeni.

Neutroonik 5GRS – innovaatiline elektromagnetkiirguse individuaalkaitsevahend, mis on loodud uusimate tehnikavaldkonna saavutuste baasil.

Tänasel päeval suurendab enamik nutitelefonide, WiFi ruuterite ja tahvelarvutite tootjaid pidevalt oma seadmete võimsust, varustades neid üha arvukamate antennidega. Tulemusena suureneb elektromagnetilise saaste tase, mis mõjub negatiivselt inimeste tervisele.

Neutroonik 5GRS astub ühte jalga progressiga: seda iseloomustab suurenenud võimsus, mis võimaldab kaitsta meie tervist tormiliselt areneva maailma tingimustes. Täna on see seade – parim kättesaadav elektromagnetkiirguse vastase kaitse tehnoloogia. Mudelit 5GRS soovitatakse eriti neile, kes kasutavad iga päev tänapäevaseid nutitelefonide, ruuterite ja tahvelarvutite versioone.

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Neitronik 5GRS

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust kõikidelt toodetelt -20%:
https://coral.club/ee/6452387.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Holograafiline kaitsekleeps Neitronik MG-03 mobiilile
Holograafiline kaitsekleeps Neitronik MG-04M kuvarile

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf