Phycotene kaitseb nägemist

Fükoteeni (Phycotene) soovitatakse selliste seisundite profülaktikaks nagu:
– ainevahetushäired,
– nägemishäired,
– aneemia,
– vitamiinipuudus,
– nõrgenenud immuunsus,
– intoksikatsiooni tagajärjed.

Fükoteen on looduslik toode vetikate Spirulina ja Dunaliella baasil, suurendab antioksüdantset kaitset, toimib mürkaineid kahjutustavalt, parandab nägemist, tugevdab immuunsussüsteemi, aeglustab vananemisprotsesse.

Spirulina on unikaalne mikrovetikas, suure mikroelementide sisaldusega. Selles on organismile hästi omastataval kujul jood, seleen, tsink, kroom, mangaan, vask. Selle haruldase vetika rakk on biokeemiliselt koostiselt lähedane loomarakule, kuid selle ainevahetus põhineb fotosünteesil. Sisaldab suures kontsentratsioonis, kuni 70%, kvaliteetset valku, milles on esindatud kõik asendamatud aminohapped, samuti vitamiinide kompleks. Spiruliina valkude omastatavus moodustab 85-90%. See näitaja ületab piimavalkude omastatavust.

Spirulina on rikas loodusliku beetakaroteeni poolest ja sisaldab veel kümmet karotenoidi. Viis neist – beetakaroteen, karotiin, lükopeen, luteiin ja zeaksantiin – on tähtsad toitained, mis on vajalikud silmarakkude normaalseks regeneratsiooniks.

Dunaliella – unikaalne roheline mikrovetikas, ainus taim, mis on võimeline ellu jääma äärmuslikes tingimustes – väga kõrge soolade kontsentratsiooniga vees ja seejuures sünteesima beetakaroteeni, vitamiine (A-, B-, C-, E-, D-vitamiin), aminohappeid, polüsahhariide, valke, lipiide, glütserooli, rasvhappeid ja mineraalaineid. Teatavatel tingimustel teostab vetikas beetakaroteeni hüpersünteesi. Selle sisaldus võib ulatuda 10%-ni vetikate kuivaine massist, mis on teiste beetakaroteeni produtsentidega võrreldes kõrgeim.

Teadlased oletavad, et just äärmuslikud tingimused muudavad Dunaliella üheks kõige rikkamaks mineraalainete ja beetakaroteeni allikaks. Näiteks sisaldab Dunaliella beetakaroteeni 100 korda rohkem kui porgand. Lisaks sellele paistab see silma luteiini ja beetakaroteeni (1:15) ideaalse vahekorra poolest, mis on oluline normaalse nägemisfunktsiooni säilitamiseks.

Fükoteen sisaldab tähtsaid mikroelemente orgaanilises vormis, mis hõlbustab oluliselt nende imendumist inimese seedetraktist ja võimaldab soovitada toodet mikroelementide puuduse ja eelkõige rauadefitsiidi ennetamiseks. Suurendab toidu vitamiinide ja mineraalainete omandamist, parandab immuunsussüsteemi näitajaid. Aitab kaasa pestitsiidide ja toksiinide sidumisele ja organismist välja viimisele. On antimutageensete omadustega, aeglustab vananemisprotsessi.

Koostis:
E-vitamiin 43 RÜ,
– fükoteen-kompleks 50 mg,
– beetakaroteen,
– astaksantiin,
– kantaksantiin,
– biksiin,
– mikrovetikas spirulina (Spirulina platensis),
– merevetikas dunaliella (Dunaliella Salina),
seleen.

30 kapslit üurgis

Otse Coral Club veebipoest saad toote tellida siit:
Phycotene

NB! Kõik Coral Club tooted on GMP kvaliteedi-märgistusega.

Registreeri tasuta kohustustevaba Coral Club kliendikaart, et saada koheselt allahindlust -20% kõikidelt toodetelt:
https://coral.club/ee/6452387.html

Lisainfot toodete kohta ja tasuta tervisenõu saad küsida siit – tervisesaladused@gmail.com

Jälgi meid ka Facebookis – eripakkumised, terviseteemalised artiklid ja palju muud temaatilist leiad siit:
https://www.facebook.com/tervisesaladused.ee/

https://www.instagram.com/sinutervisesaladused/

Sulle võivad huvi pakkuda ka:
Visi-Prime teeb silmad taas teravaks
Sensoorsed süsteemid – nägemine
Uus toode Premium Spirulina – oma klassi tipp!

Coral Club tootekataloogi leiad siit:
https://ee.coral-club.com/shop/catalog_pdf/et/catalog.pdf